Tarık Ündüz Kimdir? Jet Sosyete Dizisine Yeni Gelen Oyuncu (Alara’nın Arkadaşı)

TV8 ekranlarında yayınlanan Jet sosyete dizisi çarşamba günleri kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Murat Boz’un yeniden Jet sosyete dizisine konuk olacağının duyurulmasının hemen ardından yeni bir oyuncu daha konuk oyuncu olarak Jet sosyete dizisine yeni bölümde yani 28 bölümde dahil olacak. Peki sosyete dizisinin 28. bölümüne gelen konuk oyuncu şimdi Alara’nın eski bir arkadaşını sevgilisini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı ve bilgileri nelerdir işte kısa detaylar:

Jet Sosyete Dizisine Yeni Gelen Oyuncu kimdir (Alara’nın Arkadaşı)

Yapımcılığını BKM nin üstlenmiş olduğu ve başrollerinde Çağlar Çorumlu Derya Karadaş Cengiz Bozkurt Gülse Birsel Sarp Apak Bartu küçükçağlayan Murat Boz Hasibe Eren ve Ayşe Nil şamlıoğlu gibi birçok ünlü oyuncunun yer aldığı Jet sosyete dizisinin 28. bölümü 30 Ocak 2019 çarşamba günü ekrana gelecek Tv8 de..Tarık Ündüz Kimdir Jet Sosyete Alara'nın Arkadaşı

Jet sosyete dizisinin 30 Ocak 2019 çarşamba günü yayınlanacak olan 7 bölümüne Alara’nın eski bir arkadaşı rolüyle dahil olacak oyuncunun gerçek adı Tarık Ündüz’dür. Tarık Ündüz daha önceYazın öyküsü isimli dizide rol almıştı ve diziyi takip edenler yazın öyküsünün de rol alan oyuncu Jet sosyete dizisinde görünce oldukça şaşırdılar ve Alara’nın yani Ecem uzun eski bir arkadaşına canlandıracak olan Tarık Ündüz kimdir Alara’nın eski arkadaşı Jet sosyete dizisinde sürekli kalacak mı gibi sorular merak edilmeye başlandı.

Genç oyuncu Tarık Ündüz Jet sosyete dizisinde Alara’nın (Ecem Uzun) eski bir arkadaşını canlandıracak. Murat Boz gibi Tarık Ündüz’ünde Jet sosyete dizisinde uzun süre kalmayacağız sadece diziye renk katmak için konuk oyuncu olarak katıldıklarını Şimdiden söyleyelim. Jet Sosyete dizisi, yeni bölümüyle 30 Ocak 2019 Çarşamba günü 20.00’de TV8’de!

Tarık Ündüz Kimdir? Jet Sosyete Dizisine Yeni Gelen Oyuncu (Alara’nın Arkadaşı)

Tarık Ündüz kimdir Kaç yaşında boyu kilosu memleketi: Tarık Ündüz 4 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.. 1.84 boyunda ve 75 kilo ağırlığında olan Tarık Ündüz Gazanfer Özcan’ın torunudur. Daha önce yazın öyküsü isimli dizide Ferhat karakterini oynayan Tarık Ündüz oyunculuğa 5 yaşında başlamış birçok farklı dizi film ve reklam da rol almıştır.Tarık Ündüz Kimdir bilgileri

Ailesi tiyatrocu olduğu için onların yolundan gitmiş Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro bölümünü okumuş ve üniversite eğitimi sırasında basketbol dersleri ve çeşitli spor alanları da kendisini yetiştirmiştir. 1993 yılında daha 5 yaşındayken Kuruntu Ailesi dizisinde rol almıştır. Tarık Ündüz Jet Sosyete dizisinde Alaranın arkadaşı rolü ile kısa süreli konuk oyuncu olarak diziye dahil olmuştur.

Tarık Ündüz Kimdir? Jet Sosyete Dizisine Yeni Gelen Oyuncu (Alara’nın Arkadaşı) hakkında kısa bilgiler verdik, sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilir aşağı yorum yazabilirsiniz..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.