Tarkan Coca-Cola Reklamı Videosu Şarkısı Müziği (2019) Yeniyıl

Türkiye’de pop müzik deyince akla gelen ilk isimlerden olan ve Mega star lakabıyla tanınan Tarkan 2019 yılıyla birlikte yepyeni reklam filmiyle karşımıza çıktı. Coca Cola markasının yeni reklam yüzü olan Tarkan reklam filminde hem şarkı söyleyecek hem de Coca Cola yı tanıtarak reklamını yapmaya devam edecek. Biz de merak edenler için Tarkan’ın Coca Cola reklam filmini burada sizlerle paylaşmak ve ilk olarak sizlere sunmak istiyoruz.

Tarkan Coca-Cola Reklamı Videosu kadar merak edilen bir diğer husus da Tarkan’ın Coca Cola Reklamında Oynayan Kız manken Kim? Brezilyalı olduğunu tahmin ettiğimiz güzel kızın  adını öğrenemedik ama aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Uzun süredir reklam filmlerinde boy göstermeyen Tarkan, 2019 yılı boyunca Coca-Cola ile anlaştı. Coca-Cola reklamında Tarkanla birlikte oynayan kızın adını bilen varsa aşağı yazabilir.. İşte o resim:

Tarkan coca Cola reklamındaki kız kim

Coca-Cola ve Megastar Tarkan Geçtiğimiz günlerde yeni bir sözleşme imzalayarak Coca Cola’nın yeni reklam yüzünün Tarkan olduğunu tescilledi. Böylelikle Tarkan Coca Cola için yeni bir reklam kampanyası hazırlanacak ve bu reklam filmlerinde Tarkan oynayacak. yaz aylarında daha Tarkan’ın konserlerine Coca Cola Sponsor olacak birçok ilimizde Tarkan konserleri Coca Cola sponsorluğunda yapılacak. İşte bu reklam filmi hem Tarkan için hem de Coca Cola için oldukça etkili ve uzun süreli bir anlaşma oldu.

Tarkan Coca Cola reklamından ne kadar para alacak kaç liraya anlaştı?Tarkan yeni yıl Coca Cola reklam filmi

Geçtiğimiz günlerde ünlü pop sanatçısı Tarkan Coca-Cola’nın reklam filmi için kamera karşısına geçti. oldukça keyifli ve eğlenceli bir çekim sürecinden sonra Coca Cola’nın yeni reklam yüzü olan Tarkan yeni yıl için hazırlanan reklam kampanyasında yer alacak. Tarkan 2019 yeni yıl Coca Cola reklamı için toplamda 3 Milyon Liraya anlaşma sağladı.. bu kadar yüksek ücretli reklam filmi daha önce imzalanmamıştı. Tarkan’ın Coca Cola ile anlaşması aynı zamanda bir rekoru da beraberinde getirdi. Tarkan Coca Cola reklamından 3 milyon lira aldı.

Tarkan ilk kez Coca Cola reklamında yer alacak, işte Tarkan Coca Cola 2019 yeni yıl reklam filmi:

Daha önce bir birçok markanın Reklam yüzü olan Tarkan ilk kez Coca Cola’nın bir reklam filminde yer alacak. Coca-Cola ile bir araya gelen Tarkan İstanbul’da çekimleri devam eden ve içinde pek çok sürprizi barındıran reklam filmi, önümüzdeki günlerde yayına girecek… Bahar aylarında da Tarkan ve Coca Cola işbirliği ile birçok ilde konserler gerçekleştirilecek ve Coca Cola sponsorluğunda yapılacak bu konserlere Tarkan damga vuracak.

Tarkan Coca-Cola Reklamı Videosu Şarkısı yeniyıl 2019Sonuç olarak Tarkan hem kendi adını sıkça duyuracak hem de Coca Cola markasının Reklam yüzü olacak. iki taraflı oldukça karlı bir anlaşma olarak değerlendiriyoruz. Tarkan Coca-Cola Reklamı Videosu Şarkısı Müziği (2019) MP3 ve MP4 formatlarında sitemizde YouTube videosu olarak da izleyebilirsiniz. Tarkan Coca-Cola Reklamını beğendiğiniz ve sevdiniz mi Tarkanı kola reklamında nasıl buldunuz Coca Cola 2019 yeni reklam Videosu Şarkısı Müziği hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Tarkan Coca Cola 2019 yeni yıl reklam filmi şarkısı müziği

Tarkan coca Cola reklamındaki kız kim diye çok merak edenler olmuştur. Tarkan 2019 coca Cola reklam filmindeki kızın kim olduğunu gerçek adının ne olduğunu nereli olduğunu merak edenler var Tarkan ile reklamda oynayan kız kim diye soranlar var onlar için de cevap yazacağız burada:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tarkan Coca-Cola Reklamı Videosu Şarkısı Müziği (2019) Yeniyıl (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018