Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

Tarkanın Eşi Kaç Aylık Hamile Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Doğacak?

Tarkanın Eşi Kaç Aylık Hamile Bebeğin Cinsiyeti Ne Zaman Doğacak?..  Tarkan yaklaşık 2 yıl önce evlenmişti. Hayranı olan Pınar Dilek ile 2 yıl önce evlenen Tarkan şimdi de baba olacağının müjdesini verdi. Hayranlarıyla ve Türk halkıyla bu mutluluğunu paylaşan Tarkan’ın o videosunu ve haberin detaylarını sizlerle paylaşmak istedik.

Tarkan 29 Nisan 2016 Almanya’da Pınar Dilek ile evlendi. Tarkan’ın evliliğine herkes çok sevinmişti. Pınar Dilek’in hamilelik haberine de öyle sevindi herkes. Tarkan bu mutlu haberi hayranlarına bir video ile paylaştı. Tarkan’ın bu videosu da aşağıda sizlerle olacak. Tarkan bu video da şu sözleri paylaşıyor bizlerle;

‘Uzun zamandır eşimin hamile olduğu yazılıp çiziliyor… Evet, baba oluyorum’ sözleriyle duyurdu. “Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de hergün soruyorlar “doğru mu değili mi?”. ‘Değil’ desek de inanmıyorlar, ‘yok öyle bir şey’ desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de.”

Tarkanın eşi Pınar Dilek Pınar. 1986 Almanya Duisburg doğumludur. Dilek Pınar’ın babası Şanlıurfa’lı. Dilek Pınar 3 aylık hamile. Bebeğin cinsiyeti şimdilik belli değil. İlerleyen haftalar bebekle ilgili güzel haberler vermeye devam edeceğiz.

Bunu Görmelisin!  Eser Yenenler Show 25 Ocak 2019 Cuma Konukları Videosu Tekrarı

https://www.youtube.com/watch?v=VeuSgQk7lJ8

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

1 yorum

1 yorum

  1. Arslan

    19 Haziran 2018 at 15:24

    Tarkan bi klip daha cekermisin

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv Program

To Top