Tatlı Bela 2. Bölüm Özeti, 1. Bölüm neler oldu analizi

Hint dizilerinin adresi Kanal 7 yeni diziye başladı. Tatlı Bela 2. bölüm özeti neler olacağına dair tüyolar ve geçmiş 1. bölümde neler yaşandı hepsi konumuzun detaylarında. Tatlı Bela 2. bölüm tüyoları ve senaryonun haberlerini sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Tatlı Bela 2. Bölüm Özeti, 1. Bölüm neler oldu analizi

Dizinin başrollerinde Hindistan’ın iki büyük aktörü oynuyor. Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’ın oynadığı dizinin 2. bölüm özetinde neler olacak ? Bir Garip Aşk dizisinin 2. sezonu farklı isim ve farklı senaryo ile çekildi. Shlok ve Ashta’nın gerçek hayatlarını anlatıyor. Şans eseri birbirlerini bulmaları onların en büyük kaderi. Şimdiden sonra ise tek dilekleri birbirlerini kaybetmemek. İkisinin de hayattaki inançları birbirlerine karşı ve kabul edilebilir değil ancak kalpleri ise birbiri için atan iki kişi. Tatlı Bela 2. bölüm özeti ve tekrarı istenen dizi oldu. Kanal 7 nin premium saat diliminde 22:20 de yayınlanıyor.

Tatlı Bela 2. bölüm özeti ve tekrarı

Shlok annesinin baskılarına daha çok dayanamamış ve eşi ile arası bozulmuştur. Artık Shlok paranın gücüne inanmaktadır. Kimin parası var ise o Shlok için çok daha farklıdır. Ashta ile karşılaşır. Tatlı Bela 5 haziran bölümünün konusu Shlok ile Ashta’nın tanışmasını içeriyor. Ashta ise para ile işi olmayan yardım ve hayırsever birisidir. Tek amacı etrafında herkesi mutlu etmektir. Ancak genç güzele Shlok ilk görüşte aşık olmuştur. Hint dizisi bundan sonra Shlok’un Ashta’yı ikna etmeye çalışması ile devam edecektir. Dramatik ve romantizm içeren Hint dizisi dünyanın birçok ülkesinde yayınlanmaktadır.

Tatlı Bela 5 haziran bölümünün konusu

Büyük aşklar kavga ile başlar atasözünün üzerine çekilmiş yeni bir dizi. Shlok ile Ashta ilk karşılaşmasında kavga ederek tanışacaklar ancak bu kavga zaman içerisinde çok büyük aşkın tohumu olarak her zaman beslenecek. Tatlı Bela 2. bölüm özeti içerisinde ikilinin tanışması ile son bulacak. Tatlı Bela 6 haziran 3. bölümde neler olacak konumuzu okudunuz mu? Arama butonundan her dizinin gelecek bölümlerini daha dizi oynamadan öğrenebilir etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Tatlı Bela 2. Bölüm Özeti

Yaz boyunca devam edecek Tatlı Bela dizisinin tüm haberini sitemizden günlük takip edebilirsiniz. Tatlı Bela 2. Bölüm Özeti, 1. Bölüm neler oldu analizi konumuza eklemek istediklerinizi bize yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz. Sizce kalma sebebi olması için evlilik yapılacak mı?

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.