Tatlı Bela 2. Bölüm Özeti 3. Bölümde Neler Olacak Analizi ve Özeti.

Kanal 7’nin yeni yaz dizisi Tatlı Bela 2. bölüm 5 haziran özeti ve yarınki Tatlı Bela 3. bölüm özeti neler olacak tüyoları ve analizi hakkındaki detaylar konumuzun devamında. 21:40’ta yayınlanan dizide neler olacak ?

Tatlı Bela 2. bölüm özeti kavga ile bitmişti. Şirkete gelen Shlok tüm evrakları dağıtmış şirket çalışanları ile kavga etmişti. Asta ise olan bitenleri şaşkınlık içerisinde izlemiş yaptıklarından dolayı Shlok’a kızmıştı. 5 haziran akşamı burada biten dizinin gelecek bölümü aksine çok romantik devam edecek. Sinirli ve asabi Shlok’u nasıl bir senaryo bekliyor ?

Tatlı Bela 2. Bölüm Özeti 3. Bölümde Neler Olacak Analizi ve Özeti.

Tatlı Bela 6 haziran 3. bölümde neler olacak analizi.

Tatlı Bela 6 haziran 21:40 itibari ile Kanal 7 ekranlarında olacak.  Shlok ile kötü tanışan Asta’yı romantik bir bölüm bekliyor. 6 Haziran günü Shlok’ karşı düşünmeden konuşan Asta’yı susturamayan Shlok ağzını eli ile kapatır. Nefesi kesilen Asta şaşkınlık içinde ne yapacağını şaşırmıştır. Tam bu sırada yanlarındaki su tubası patlar. Üzerlerinden yağmur gibi akan şebeke suyu ikisini de ıslatır ve romantik bir sahne oluşur. Shlok ile Asta birlikte olacak mı evlenecek mi diye sormak için henüz çok erken.

Tatlı Bela 6 haziran 3. bölümde neler olacak analizi

Tatlı Bela gelecek bölüm tüyoları tahmin etmek çok kolay. Hint dizisi olduğundan dolayı gelecek bölümlerini orjinal diziden izleyerek kolayca öğrenebiliyoruz. Uzun zaman sonra Shlok ile Asta birlikte olacaklar. Evlilik kararı kaçıncı bölümde konuşulacak bilmiyorum ancak yakınlaşma çok hızlı olacak. Ancak buna gölge düşecek annesi Anjela’ya karşı Asta savaş açacak. Ailenin içerisine giren Asta öğrenecek ki aslında Anjela’nın bir suçu yok. Tüm kötülükleri planlayarak yöneten Shlok’un babası Niranjan. Ancak ileriki bölümlerde Niranjan’ın evden kovulmasına kadar şahit olacaksınız. 64 bölümlük Tatlı Bela 6 haziran neler olacak ve gelecek bölümlerde sizleri neler bekliyor ?

Tatlı Bela 6 haziran 3. bölüm özeti ve analizi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2019