Tatlı Bela 3. Bölüm Özeti 4. Bölümde Neler Olacak Analizi ve Özeti 6-7 Haziran Fragmanı

Yıllar sonra tekrar Kanal 7 ekranlarında verilmeye başlayan yaz dizisi Tatlı Bela 3. bölüm özeti ve 4. bölümde neler olacak analizi özeti hakkında tüyoları nedir ? Tatlı Bela 6 haziran ne oldu 7 haziran analizi yazımızın devamında. Daha önce oynamış ve yabancı dizi olduğu için tahminlerimiz doğrudur. Tatlı Bela 4. bölüm 7 haziran fragmanı yayınlandı.

Tatlı Bela 7 haziran neler olacak analizi ve özeti

Tatlı Bela 3. bölüm özetinde neler oldu ?

Astha iş görüşmesine gitmek için evden çıkar. Bunu bilen Shlok Astha’yı takip eder. Astha ise gelmesini istememektedir. Daha şimdiden moralini bozmuştur bile. İş görüşmesinin olumsuz geçmemesi için Shlok’u yanında istemez. Ancak Shlok ısrarlıdır. Astha’yı sinirlendirmemek için elinden geleni yapar ancak nafile.

Tatlı Bela 4. Bölüm 7 Haziran Fragmanı

Tatlı Bela 4. bölüm 7 haziran neler olacak ?

Shlok’un hayali düşkünler evini okula çevirmektir. Ancak bu durum Astha’ya uygun değildir. Yapmaması için elinden geleni yapmaya çalışır. Abhay sürekli Shlok’un işlerine burnunu sokmaktadır. Bu durum kabul edilemezdir. Shlok onu yanından uzaklaştırmak için bir plan yapacak. Hazırlanan Astha iş görüşmesine gitmek için yola koyulur. Ancak görüşmede onu bir sürpriz beklemektedir. Evden çıkarkan Astha annesine söz vermişti. Bir daha onun hayatını bozan Shlok ile görüşmeyecekti. Ancak karşısında birden Shlok gelir.

Tatlı Bela 3. Bölüm Özeti 4. Bölümde Neler Olacak Analizi ve Özeti 6-7 Haziran Fragmanı

Mülakatta Shlok karşısında ter dökecek Astha’nın zor imtihanı olacaktır. Shlok AStha’yı köşeye sıkıştıracak sorular ile onu zorlamaktadır. Astha ise ecel teri dökmektedir. Shlok, Astha’dan intikamını mülakatta alacak mı? Sizlere bu akşam Tatlı Bela 3. bölüm yayınlanmadan yarınki 7 haziran Tatlı Bela 4. bölüm fragmanını da ekleyelim. Konumuzun sonundan yarın oynayacak dizinin fragmanını şimdiden izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.