Tatlı Bela 4. Bölüm Özeti 5. Bölümde Neler Olacak Analizi ve Özeti 7-8 Haziran

Kanal 7 nin eski dizisi yeniden yayınlanıyor. Tüyolarını öğrenebilmemiz çok kolay çünkü daha önceden izlediğimiz takip ettiğmiz dizi Tatlı Bela 4. bölüm özeti ve analizinde neler oldu ? Yarınki bölümü Tatlı Bela 5. bölümde neler olacak 8 haziran bölümü özeti.

İlk aşk kıvılcımlarını bu bölümde alacağız. Tatlı Bela 8 haziran Astha ve Shlok arasındaki ilk etkileşimi izleyeceğiz. Shlok Astha’ya bir görev verir. Astha düzenli olarak tapınakta olanları günlük tutacak ve Shlok’a iletecektir. Astha bir katip gibi Shlok’un verdiği tüm talimatları da anlık tutmaya başlar. Astha Shlok’un hızına yetişemez. Bir yandan Shlok önde Astha arkasında koşar adımlar ile notları almaya çalışır. Tatlı Bela 4. bölüm özeti içinde başlayan kavgaların yerini aşk alacak 5. bölümde herkes mutlu olacak. Astha’nın görevi sabah akşam olan bitenleri Shlok’a raporlamasıdır.

Tatlı Bela 4. Bölüm Özeti 5. Bölümde Neler Olacak Analizi ve Özeti 7-8 Haziran

Tatlı Bela 5. bölüm analizi Astha’nın çalışmasıdır. Nefes alacak zamanı olmadan gün sonuna kadar raporlar alır. Bu raporları derleyip akşam saatinde Shlok’a iletir. Shlok’un elinin sakatlığı aşkın kıvılcımı olacak. İmza atmak için eline aldığı kalemi düşüren Shlok ile Astha bir anda yakın mesafede yüz yüze gelir. İkisinin de amacı kalemi almaktı ancak bu kadar yakın temas olması ikisini de çok etkiler. Göz göze gelen ikili gece olduğunda birbirlerini düşünecekler.

Tatlı Bela 5. bölüm analizi

Kadınların hepsi barınağa toplanır ve yıkılmaması için huzursuzluklarını dile getirirler. Shlok ise aldığı kararda ısrarcıdır. Astha’nın elinden bir şey gelmez. Barınağa gelen kadınları motive etmeye çalışır. Gidecekleri yeni yerde mutlu ve daha huzurlu daha rahat olacaklarını anlatmaya çalışır. Hüznün olduğu Tatlı Bela 5. bölümde bir anda mucize olur. Shlok gelir ve barınak sizindir yıkmıyoruz der. Bir anda şaşıran herkes birkaç saniye sessiz kaldıktan sonra sevinç çığlıkları atar. Astha’da Shlok’un elini sıkarak ona çok teşekkür eder.

Shlok’un kararını duyan annesi Tatlı Bela 5. bölüm analizine damgasını vuracak aramayı yapar. Hemen aldığı karardan vaz geçmesini ve Tapınak için ne konuşuldu ise yerine getirilmesini emreder. Shlok ile annesi telefonda tartışır ancak Shlok kararından geri dönmez. Astha’nın ofisinde Shlok’un parmağına pansuman yapılır. İkili arasında ikinci kes yakın temaslar ile aşk kıvılcımları çıkmaya başlamıştır.

Tatlı Bela 5. Bölüm Analizi

Shlok Astha’nın kararlarına saygı duymaya başlar. Tatlı Bela 8 haziran günü nasihat günüdür. Shlok Astha’ya şirket kurallarını anlatır. Raporları her akşam yetiştirmek için Astha yoğun tempoda çalışmaktadır. Geciktiği akşam Shlok içeriye girer. Ofisine birden gelen Shlok Astha’yı çok tedirgin etmiştir. Shlok elini cebine atıp gözlerini kırpmadan Astha’ya baktığı sahnede Astha çok korkar. Elindeki maket bıçağını sıkıca tutar ve olası bir hamlede Shlok’a karşı kendisini savunmak ister. Durumu fark eden Shlok endişe etme bu kadar sadece bir usb flash disk verecektim der. İşte yarınki bölümün fragmanı. Daha Kanal 7’de bile yayınlanmadan dizihaberi.tv sitesinde…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2019