Tatlı Bela Aasta – Asta – Astha Kimdir ? Hintli Oyuncu Shrenu Parikh İnstagram Hesabı ve Sevgilisi

Tatlı Bela dizisinin yayınlanması ile güzelliği dikkatleri üzerine çekti. Peki Tatlı Bela Asta kimdir ? Hintli oyuncu Shrenu Parikh kimdir gerçek hayatında sevgilisi kim instagram hesabı ve hayatına dair bilinmeyenlerini sizin için araştırdık.

Kanal 7’nin 65 bölümlük yeni yaz dizisi Tatlı Bela Aasta kimdir çok merak ediliyor. Adı Astha olarak ta telafuz edilse de ülkemizde Asta olarak kabul ediliyor. Orjinal adı ile Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir dizisinin başrol oyuncusudur. Dizi içerisinde kocasına aşık iyiliksever ailesinin tatlı kızıdır. Her zaman herkese yardım etmeyi çok sevmiştir. Güzelliği ile ülkemizde yakından ilgi görmüş ve gerçek hayatı merak edilmiştir.

Tatlı Bela Aasta – Asta – Astha Kimdir ? Hintli Oyuncu Shrenu Parikh İnstagram Hesabı ve Sevgilisi

Tatlı Bela Astha Kimdir ?

1989 yılında Hindistan’ın Vadodara şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Shrenu Parikh bu gün 30 yaşındadır. Üniversitenin eczacılık bölümünden mezundur. Üniversite içerisinde yapılan güzellik yarışmasında birinci olmuştur. İlk dizi hayatına 2010 yılında Hint dizisi olan Gulaal ile başladı. Kısa zamanda oyunculuk kalitesi ve güzelliği ile Bolywood’ta tanınır oyuncular arasına adını yazdırmayı başardı.

Tatlı Bela Asta Kimdir

Tatlı Bela Asta’nın gerçek hayattaki sevgilisi kimdir ?

Astha’nın gerçek hayatta eşi ve sevgilisi bulunmamaktadır. Geçmişinde bir evliliği de olmayan usta oyuncu hayatının erkeğini henüz bulamadığını söylüyor. Ancak otuzlu yaşlarının ilk yarısında evlilik planları olduğunu da bir röportajında söylemişti. Şuan için erkek arkadaşı olduğunu ise henüz açıklamadı. Eğer siz de Tatlı Bela Aasta kimdir çok merak ediyorsanız instagram üzerinden takip edebilirsiniz. @shrenuparikhofficial tagı ile Hint’li oyuncumuza her zaman yazabilirsiniz. Ancak yorum ve mesajlarınızı İngilizce iletmeniz yerinde olacaktır. Diğer Tatlı Bela oyuncu listesini konumuzdan okuyabilirsiniz.

Tatlı Bela Asta’nın gerçek hayattaki sevgilisi kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatlı Bela Aasta – Asta – Astha Kimdir ? Hintli Oyuncu Shrenu Parikh İnstagram Hesabı ve Sevgilisi (6 Yorum)

  1. Astacim sen harikasın iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın iyi ki tanımışız seni.çok güzel ve özel bir insansın. Sana bayılıyorum. Seni çok seviyorum.

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2019