Tatlı Bela Dizi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kimdir ?

Reyting rekorları kıran Tatlı Bela Kanal 7 ekranlarına tekrar geliyor. Yeni başlayacaklar için Tatlı Bela dizi oyuncuları kadrosu ve karakterleri kimdir gerçek hayatlarından özetler ile size dizinin ana konusunu tanıtmak istiyoruz.

Hint dizilerinin yüksek reyting aldığı bir dönemden geçiyoruz. Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir adı ile Tatlı Bela dizisi 7 yıl önce yayınlanmıştı. Ana teması Bir Garip Aşk dizisinin devamı niteliğindedir. Baş rollerinde Avinash Sachdev (Shlok) ile Shrenu Parikh(Asta) oynuyor. 4 haziran salı günü ilk bölümü yayınlanacak olan Tatlı Bela dizisi hadta içi her gün 22:00’da Kanal 7’de olacak.

Tatlı Bela Dizisinin Konusu Nedir

Tatlı Bela Dizisinin Konusu Nedir ?

Shlok ile Asta arasındaki bir aşkın doğuşundan ilerisine kadar anlatıyor. Farklı dünyanın iki insanı nasıl ortak bir noktada buluşup romantizm yaşayabileceğine şahit olacaksınız. İmkansız diye bir şeyin olmadığını göreceksiniz. Slok annesine nefret duymaktadır. Eski kocasını annesi yüzünden kaybettiği için artık hiçbir kadını görmek istememektedir. Asta anne kuzusudur. Ailesi Asta için her şeyden önce gelmektedir. Slok ile Asta’nın tanışması nefret ile devam edecek. Ancak büyük aşklar kavga ile başlarmış dedikleri gibi ilerleyen bölümlerde yerini romantizme bırakacak.

Tatlı Bela Dizisinin Konusu Nedir

İkilinin mutlu olmasına gölge düşüren Shlok’un annesi Anjali olsa da gerçeklerin ortaya çıkması ilerki bölümlerde olacak. Asıl fitne fesatlık yapan Shlok’un babası Niranjan olduğunu öğreneceğiz. Shlok ise tüm olanları annesinin yaptığına inanıyordu. Ashok tüm parasını kaybettikten sonra sevdiği kadın Asta ile çok zor günler geçirecek sokaklarda yatacak ama bir an olsun aşkından şüphe etmeyecektir. Kavga ile başlayan bir ilişkinin aşk ile taçlandırıldığı Tatlı Bela dizi oyuncuları çok merak ediliyor listesi konumuzun devamında.

Tatlı Bela Shlok Niranjan Agnihotri (Avinash Sachdev) kimdir ?

Niranjan’ın oğlu Shlok’u Avinash Sachdev canlandırmaktadır. 22 Ağustos 1986 yılında Hindistanda doğdu. O yıllarda kimse onun Tatlı Bela dizisi oyuncuları kimdir denildiğinde parmak ile gösterileceğini düşünmüyordu. 191 cm boya ve 85 kg ağırlığa sahiptir. Yirmili yaşlarda mankenlik ile başladığı medya sektöründe devam etmektedir. 2015 yılında sevdiğim kadın dediği Halmalee Desai ile evlenmiş ancak bu evlilikleri sadece iki yıl sürmüştü. Halmalee Desai’de oyuncudur.

Tatlı Bela Shlok Niranjan Agnihotri (Avinash Sachdev) kimdir ?

Tatlı Bela Shlok kimdir ?

Aslok olarak ta tabir edilen Shlok kadın düşmanıdır. Annesinin bazı kuralları yüzünden eşi ile arası bozulmuş ve genç yaşta yuvası yıkılmış dul kalmıştır. Babası ile arası çok iyidir. Dediği her şeyi kanun gibi uygulamaktadır. Stresli ve sinirli asabi birisi olan Shlok, anne kuzusu Asta ile tanıştığında kavga etse de aslında hayatını değiştirecek adamı bulmuş olacak.

Tatlı Bela Shlok kimdir

Tatlı Bela Aastha Shlok Agnihotri (Shrenu Parikh) Kimdir ?

Telaffuz sırasında Asta olarak bildiğimiz gerçek adı Shrenu Parikh kimdir ? 11 Kasım 1989 Hindistan doğumludur. Küçük yaşlarda içinde oyunculuk olsa da Üniversite’de eczacılık bölümünü tercih etti. Ancak mezun olması ile şöhret onu yakaladı. Hint dizisindeki rolü ona getirecek yönetmenler onu üniversite yıllarındaki güzelliği ile buldu. Okul içerisinde yapılan güzellik yarışmasında Asta birindi oldu. Aynı zamanda mankenlik ve oyunculuk yapmaya başladı. İlk dizisi 2010 yılında Gulaal ile tüm Hindistan’ın tanınan ve beğenilen yüzü olmayı başarmıştır. Hayırlı bir evlattır. İlk işlerinde topladığı paralar ile ailesine vefa borcunu ödemiş bir araba alıp hediye etmiştir. Gerçek hayatında erkekleri pek sevmeyen Asta’nın sevgilisi yoktur. Belki de henüz hayatının erkeğini bulamadığı için erkekler ile arası iyi değildir. Tatlı Bela Aastha Shlok boyu kaç biliyor musunuz ? Sadece 160 cm boyunda ve 47 kg ağırlığındadır.

Tatlı Bela Aastha Shlok Agnihotri (Shrenu Parikh) Kimdir

Tatlı Bela Asta Kimdir ?

Aastha ailesinin kuzusu çok temiz bir kızdır. İnsanlar ile iç içe olmayı seven pozitif duygulu birisi. Her zaman herkese yardım etmeyi çok sever karşılık beklemez. Slok ile şans eseri tanışmıştır ancak aklının ucunda dahi yoktur. Slok’u hiç sevmediği gibi aynı zamanda ondan nefret etmektedir. Asta Slok ile ilişki yaşamaya başladığında annesi Anjela ve babası Niranjan ile tanışacak. Dizinin en entrikalı bölümü Asta’nın Slok’un ailesi ile tanışmasından sonra başlayacak. Ancak ileriki bölümlerde Anjela’nın suçsuz olduğu her şeyin Niranjan tarafından tasarlandığını öğrenecek ve Slok ile romantik anılar yaşamaya başlayacaktır.

Tatlı Bela Asta Kimdir

Tatlı Bela Slok’un Babası Niranjan Agnihotri (Manish Wadhwa) Kimdir ?

Genç kızların en çok ilgisini çeken Slok’un babası rolündeki Niranjan’ı gerçek hayatta Manish Wadhwa canlandırıyor. 23 Nisan 1972 doğumlu olmasına rağmen yaşını göstermeyen Hindistanlı aktris. Hindistanlı oyuncu 22 yaşında iken tiyatro sunucusu olarak halkın karşısına çıkmıştı. Kısa süre içerisinde Hindistan’ın en önemli dizi yapımcılarından teklifler almayı başardı. 2002 yılında ilk rol aldığı dizi Rahul’dur. Aynı zamanda ses sanatçısı da olan Niranjan kimdir ? Gerçek hayatta evli ve iki çocuk babasıdır.

Tatlı Bela Slok’un Babası Niranjan Agnihotri (Manish Wadhwa) Kimdir ?

Tatlı Bela Niranjan Kimdir ?

Slok’un babası Anjelina’nın eşidir. İlk zamanlarda çok masum ve sevecan görülse de ileriki bölümler her şeyin planlayanı olduğunu anlayacaksınız. Aslında Slok’un annesi Anjelina’nın bir suçunun olmadığını her şeyi Niranjan yaptığını göreceksiniz. Ancak içerisindeki fesatlığı oldu Aslok görmese de Asta gerçeklere boyun eğmeyecektir. Slok ile yaşadığı zor gecelerden sonra Niranjan’ın yalan göz yaşlarına bakmayacaktır. Niranjan ailesini kaybedecek ve sokaklarda yaşamaya başlayacak.

Tatlı Bela Niranjan Kimdir

Tatlı Bela Anjeli Niranjan Agnihotri (Geetanjali Tikekar) Kimdir ?

Slok’un annesi Anjeli kimdir ? 1981 Hindistan doğumlu güzel kadın 38 yaşındadır. Daha önce oynadığı ilk dizisi Kya Hadsaa Kya Haqeeqa ile yüzünü akıllara kazımayı başarmıştır. Ancak asıl tanındığı dizi Tatlı Bela oyuncuları listesi içerisine adını yazdırdıktan sonra başladı. Anjeli gerçek hayatta Sikandar Kharbanda ile evlidir. Bir erkek çocuk annesidir. 165 Cm boyunda ve 58 kg ile fiziğini koruma sınırındadır.

Tatlı Bela Anjeli Niranjan Agnihotri (Geetanjali Tikekar) Kimdir

Tatlı Bela Anjeli kimdir ?

İlk bölümlerde Asta ile oğlu Shlok’un baş düşmanı gibi görülse de ileriki bölümlerde aslında iyi bir anne olduğunu öğreniyoruz. ilk bölümlerde çocuğunun eşi Swat ile evdeki entrikaları izleyeceğiz. Sonunda başaracak ve Swat evi terk edecek. Anjeli’nin kendi kuralları vardır. Kati olarak uygular. Dinine çok bağlıdır ancak bu kadar otoriter olması etrafındakilerin ona nefret duymasına neden olur. Anjeli’nin yapısı budur kolay kolay değişmez. Evin hanımıdır ve gelen gelinler ile kesinlikle anlaşamaz. Ama bu yapısının gerçek olmadığını, gerçekte onu yönlendirenin eşi Niranjan olduğunu göreceğiz. Anjali, Niranjan’ın foyası ortaya çıkmasından sonra Asta ile bir olacaktır.

Tatlı Bela Anjeli Kimdir

Tatlı Bela Varad Niranjan Agnihotri (Samir Sharma) Kimdir ?

Tatlı Bela dizi oyuncuları listesi içerisindeki masum bir karakter Varad kimdir ? Samir Sharma 1985 yılında Hindistan’da doğmuştur. Lise hayatında başarılı biri olan Samir Ekonomi bölümü mezunu olarak ailesine diplomasını hediye etmiştir. Oyunculuk hayatına ilk dizisi Dil Kaya Chanta Hai ile başladı. 180 cm boyunca 70 kg ağırlığındadır. Oyunculuğa tayin olduğu modellik mesleğini halen sürdürmektedir. Yakışıklı oyuncu Hintli bir kadın ile evlidir.

Tatlı Bela Oyuncu Listesi

Tatlı Bela Varad Kimdir ?

Dizide Varad bastırılmış duygular ile yaşamaktadır. Shlok her zaman daha ön plana çıkan aktif roldedir. Ancak içerisindeki duyguların patlaması herkesi fazlası ile şaşırtacaktır. Çünkü Varad babası Niranjan’ı bile evden atacak Asta’nın yanında yer alacaktır. İleriki bölümlerde ise para için yapmayacağı şey beş vakit namaz diyebiliriz. İleriki bölümlerde Tatlı Bela dizisinin öne çıkan oyuncularından olacak.

Tatlı Bela Varad Kimdir ?

Tatlı Bela Sojal Varad Agnihotri (Shalmalee Desai) Kimdir ?

Dizinin genç oyuncusu güzelliği ile öne çıkmaktadır. Tatlı Bela Sojal karakterini canlandıran Sojal kimdir ? 1989 doğumlu Hindistan güzelidir. 168 cm boyunda balık etli 54 kg ağırlığındaki aktristir. Oyuncu olmasının yanında dans eğitmeni ve bir senaryo yazarıdır. Solaj gerçek hayatında Tatlı Bela dizisinin oyuncusu olan Shlok ile 2005 yılında evlenmiş ancak bu evlilikleri iki yıl gibi kısa süre sonunda bitmiştir. Rol aldığı dizi ve filmlerin yanında birçok yapımın senaryosunu yazmıştır. Dizide ise Sojal Niranjan’ın oğlu Varad ile evlidir. Ancak Anjeli ile anlaşamaz. Sürekli odasına çekilip Anjeli tarafından gördüğü zülum neticesinde ağlamaktadır.

Tatlı Bela Sojal Varad Agnihotri (Shalmalee Desai) Kimdir ?

Tatlı Bela Avdhoot Kirloskar (Tushar Dalvi) Kimdir ?

Tatlı Bela Avdot kimdir ? Başrol oyuncusu Asta’nın babasıdır. Dizi içerisinde pek aktif rolü yoktur. Dizi daha çok Shlok’un ailesi tarafından dönmektedir. Zaten Avdhoot’ta Shlok’un babasının şirketlerinden birinde çalışmaktadır. Niranjan ile arası çok ta iyi sayılmaz. Dizinin pasif oyuncularındandır ve Aasta’nın kararlarına çok karışmaz.

Tatlı Bela Avdhoot Kirloskar (Tushar Dalvi) Kimdir ?

Tatlı Bela Oyuncusu Kalindi Avdhoot Kirloskar (Prachi Shah) Kimdir ?

Asta’nın annesi rolündeki Kalindi kimdir ? Tatlı Bela dizisi Kanal 7’de yayınlanıyor. İzleyenler Dünya güzeli Asta’nın annesini gerçekte kim olduğunu merak ediyorlar. Prachi Shah aşırı dine bağlı bağnaz ancak bir o kadar da iyilik ve yardım sever rolündedir. Shlok ile Asta’nın ilişkisini desteklemektedir. Zaman zaman kızı ile duygu patlaması yaşayacak ve göz yaşlarını tutamadığı sahneleri izleyeceğiz.

Tatlı Bela Oyuncusu Kalindi Avdhoot Kirloskar (Prachi Shah) Kimdir ?

Tatlı Bela Dizi Oyuncuları Jyoti Agnihotri Lokhande (Sheetal Dhabolkar) Kimdir ?

Niranjan’ın son çocuğudur. Tatlı Bela Joti buhranlar ile dolu bir hayat yaşamaktadır. Tatlı Bela oyuncuları kimdir diye merak ediyorsanız konumuzun tamamını okuyabilirsiniz. Jyoti, Niranjan tarafından mutsuz edilmiş masum birisidir. Dizi içerisindeki acıklı ve pasif karaktere sahiptir.

Tatlı Bela Dizi Oyuncuları Jyoti Agnihotri Lokhande (Sheetal Dhabolkar) Kimdir ?

 

YORUMLAR

  1. Anjeli cok guzel

  2. Çok güzel sulokla astanin hastasiyim

  3. ❤️Tatlı Bela❤️Dizi Oyuncuları Cok Gözel Asta Obrazın Çok Sevirem Astanın Bütün Sıkıntılara Baş Eyerek Aşkın Kazanması İyi Doğruluk Dürüstlük Sevgi Aşk Bu Obrazda

  4. Çok åçîklayacì.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.