Tatlı Bela Dizisinin Tekrarları Olacak mı Ne zaman Yayınlanacak Bölüm Tekrarı?

Kanal 7 ekranlarında uzun süre devam eden ve her kesimden izleyicilerin severek takip ettiği güzen Hint dizisi 16 Temmuz pazar akşamı 130. bölümü ile ekrana veda ediyor. Meraklı izleyiciler de Tatlı Bela Dizisinin Tekrarları Olacak mı, Tatlı Bela Ne zaman Yayınlanacak Bölüm Tekrarı? diye sormaya başladı.

Hint dizileri içinde en uzun soluklu yayınlanan dizi oldu Tatlı Bela.. Avinash Sachdev ve Shrenu Parikh gibi ünlü Hint oyuncuların başrolde yer aldığı Tatlı Bela dizisinin Hindistanda yayınlanan orjinali 522 bölüm ve 2 sezon olarak izleyicisinin karşısında çıktı ve her bölüm 22 dk. olarak çekilmışti.

Ancak ülkemizde 22 dakikalık diziler mümkün değil şimdilik. O yüzden Kanal 7 de dizinin bölümlerini birleştirerek 130.bölüm olarak yayınladı. Son bölümü ile 16 Temmuz Pazar akşamı Tatlı Bela dizisi final yaparak yerini Benimsin dizisine bırakacak.

Tatlı Bela Dizisi hiç beklenmediği halde reytinglerde iyi bir çıkış yaparak dikkat çekmişti. Tatlı Bela dizisi Kanal 7 ekranlarında Final bölümüyle 16 Temmuz Pazar 20.45’te ekrana gelecek. Tatlı Bela Dizisinin Tekrarları olacak mı Tatlı Bela Dizi tekrar bölümleri ne zaman olacak gibi sorular da merak konusu oldu.

Kanal 7 ilke olarak hemen yayınlamıyor tekrar bölümlerini. Ancak kısa süre sonra benimsin dizisinin ekrana gelmesinin ardından Tatlı Bela Dizisinin Tekrarları Eylül ayından itibaren kanal 7 ekranlarında yayınlanacağı ve gündüz kuşağında izleyici ile buluşacağı belirtildi. Bizde izleyemeyenlere buradan duyuralım istedik.

Tatlı Bela Dizisi Tekrar Yayınlanacak mı? ne zaman saat kaçta hangi kanalda başlayacak

Tatlı Bela Dizisi 2019 4  haziran salı günü hergün kanal 7 de hafta içi saat 22:20 hafta sonu 20:45 de yayınlanmaya devam edecek.

Lütfen sizde Tatlı Bela Dizisinin Tekrarları konumuza yorum ve görüşlerinizi yazarak destek olun. Sizce hemen başlamalı mı tekrarlar yoksa daha sonra ekrana gelmesini doğru buldunuz mu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

YORUMLAR

  1. Yorumunuz * cok güzel bir hint dizisi

  2. Lutfrn 2020 yilindada tatli belayi ekrana getirin

    1. Hemen baslasin lütfen o diziyi vok beyeniyorum

  3. Bence yeni bölümleri olsun cünkü cok guzel bir dizi

  4. gercekten çok güzel bir dizi hic bitmesini istemiyorum

  5. Yeni bölümleri baslasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.