Tatlı Bela Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor ? Yeni Bölümleri Ne Zaman

Garip Aşk dizisinin ikinci sezonu niteliğindeki Tatlı Bela hangi gün saat kaçta yayınlanıyor ? Hint dizilerinin kanalı Kanal 7’nin daha önce yayınladığı dizi yaz boyunca tekrardan ekranlarda olacak. Peki Tatlı Bela yeni bölümleri ne zaman saat kaçta yayınlanıyor ?

Tatlı Bela Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor Yeni Bölümleri Ne Zaman

Sevilen dizinin ikinci sezonu niteliğinde olan tatlı bela 63. bölümde final yaparak yerini sezon dizilerine verecek. Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh arasındaki aşkı anlatan dizi Tatlı Bela yeni bölümleri ne zaman yayınlanıyor ? Diziyi takip etmek isteyen izleyiciler hafta sonu dahil olmak üzere her gün 21:00’da Kanal 7 ekranında izleyebilir. Aşk ve Nefret’in bir arada yaşandığı Tatlı Bela dizisi Shlok ve Astha’nın ilişkisini anlatıyor. Shlok annesi’nin baskıları sonucu eşinden ayrılmış ve paranın gücüne inanmıştır. Bundan sonra hayatına para için devam etme kararı almış ve annesinin yıktığı ailesini hiç unutmamaktadır.

Tatlı Bela Yeni Bölüm Hangi Kanal Saat Kaçta

Şans eseri karşılaştığı Astha ile yıllar sonrasında tekrar mutluluğu yaşamaya başlamış ancak annesinin eski yaşattıkları rüyalarına girmiştir. Tatlı Bela Kanal 7 saat kaçta yayınlanıyor diye merak ediliyor. Önce 22:20 olarak başlayan yayın saati değiştirilerek 21:10 olarak güncellendi. Dizinin yeni bölümlerini her gün 21:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Tatlı Bela Hangi Gün
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019