Tatlı Bela Sezon Finali Yapacak Mı Ne Zaman Bitecek? Kanal7

Tatlı Bela Sezon Finali Yapacak Mı Ne Zaman Bitecek?… Tatlı Bela dizisi Kanal7 ekranlarında yayınlanıyor. Oldukça sevilen dizi hint dizisi ve kanal7 bu konuda çok iddaalı. Bir Garip Aşk ile başlayan Kanal7 nin hint dizisi serüveni Tatlı Bela, İki Yabancı, Benimsin, Yalancı Bahar, Sensiz Olmaz ve Deli Divane dizileriyle devam etti. Bu diziler yayınlandığı sürece beğenilerek izlendi.

Bu yüzden de Kanal7 sürekli olarak yeni hint dizileri ile seyircilerine kendini izletmeyi başardı. Tatlı Bela dizisi de ekranlarda bir süredir yayınlanıyor. Hikayesi ve oyunculukları ile çok beğenilen dizi ramazan ayında da ekranlarda olacak. Gerçekte yani Hint dizisi versiyonunda 520 bölüm olarak yayınlanan dizi Türkiye de 4 bölüm birleştirilerek oynatılıyor bu yüzden de ortalama 130 bölüm yayınlanacaktır.

Tatlı Bela dizisi beğenilerek izleniyor. Tatlı Bela dizisi konusu;Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh Tatlı Bela dizisinin başrol oyunculuğunu üstlendi. Kanal7 nin hint dizisi olan Tatlı Bela da Shlok ve Ashta nın birbirinden tamamen farklı olan hayatlarının kesişmesini anlatan bir aşk dizisi. Aşk ve nefret dolu sahnelerin iç içe olduğu dizi de aşkın gücünü izliyorsunuz.

Tatlı Bela dizisi Shlok severek evlendiği eşi ile annesi yüzünden arası açıldı. Aşka olan inancını kaybetmiş olan Shlokta artık paranın gücüne inanır. Rastlantı sonucunda Ashta ile karşılaşır. Ashta ile onun tam zıttı bir kişilikte. Çevresindeki herkese iyilik yapan ve kalbi sevgiyle kolu olan bir kızdır. Hayatları kesişen bu iki kişi her karşılaşmalarında kavga etseler de artık hayat onları birbirine bağladı.

Tatlı Bela dizisi sevenleri bu sezon sonunda sezon finali yapacak. Ancak yeni sezonda devam edecektir. 130 bölüm yayınlanması beklenen dizi yeni sezonda yani eylül ayında devam edecek. 

YORUMLAR

  1. Sabahenez XEYR Lütfen Tatle Bela Dizisin Yeniden Veresiniz Dizi Cox Gözel Kordüyüm Dizisinden Sonra Verseniz uiu olar Dizinin Senaryosu Ah Kalbimden Kördüyümden Yalançe Bahardan uiudi

  2. Tatle Bela Dizisin Lütfen Yeniden Verilsin Hind Dizilerin Coxun Tekraren verilin Ançaq Tatle Bela Dizisi Verilmeyib Tatle Bela Dizisin Senaryosu Bir Qerib Aşk Dizisin Davame olsada Tatle Bela Oyunçulare Onlardan üstündü

  3. Tatlı Bela Dizisi Cox Sevirem Yeniden Verilse Gözel Olar Astha Rolun ifa Eden oyuncudan Cox Xoşum Gedir Filimin Senaryosu Gözeldi Ançaq Shlokun Hereketleri Xoşdamadem Unsan Qisas üçün Birinin Aşkene Alet Etmesi Kötü Allah Heç kimi Aldadeçe Aşkla Qarşelaşdermasen Shlokun Anasenen Ölümü Kötü Oldu Babasenen Hereketlerine Qezğenam Ah Kalbimden Sonra Tatle Bella Dizisi Verilse uiu olar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.