Tehlikeli Karım 3. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Nisan

Tehlikeli Karım 3. Bölüm Fragmanı Özeti 8 Nisan… Tehlikeli Karım dizisi 3. bölümü 8 Nisan pazar akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak. Fragmanda Alper’in Derin’i hastanede o halde görünce pişman oluşu ve kendimi asla affetmeyeceğim deyişi Derin’i gizli gizli zafer çığlığı attırsa da daha işler yeni başlıyordur.

Derin aldatılmasının ardından durumu kabullenmedi. Bunun yerine eşine pişmanlık duygusunu yaşatıp kendisine dönmesini istedi. Bunu başarabilecek mi? Tehlikeli Karım 3. bölümde Alper bu pişmanlıktan sonra Sema ile ayrılıp eşine dönmeye karar verir. Ancak Sema Alper’in peşini bırakmayacaktır. O nereye giderse o da peşinden gelmeye başlar. Sema odasında dinleme cihazı bulur. Bu cihazı Derin’in koyduğundan emindir. Derin’in yaptığı gizli plan ortaya çıkacak mı?

Diğer taraftan Başkomiser Fırat’ta Derin’in kurtulmasının ardında kimin olduğunu merak eder. Başkomiser Fırat zehirli kokteyl şişesini araştırdı ve sonuçta ne buldu? Bu kaçırılma planını Derin’in planladığı ne zaman ortaya çıkacak? Başkomiser Fırat bu kadında bir iş var ben bu oyunu bozarım arkadaş derken bile sinyallerini verdi. Tehlikeli Karım dizisi 3. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Tehlikeli Karım dizisinde Alper ve Alper’in ailesi Deirn’le olan ilişkisini desteklerken Sema bu evliliği bitirmeye ve Alper’e sahip olmaya kararlıdır. Tehlikeli Karım dizisi 3. bölüm özeti fragmanı hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.