Tehlikeli Karım Dizi Tekrar Bölümleri Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta verilecek?

Show tv ekranlarında 25 Mart 2018 pazar günü başlayan ekranların yeni ve iddialı dizisi Tehlikeli Karım’ın tekrarı ne zaman, eski önceki bölümü hangi gün saat kaçta yayınlanıyor? diye merak edenler yeniden tekrarlarına bakmak isteyenler olabilir. Tehlikeli Karım tekrarları ne zaman yayınlanacak, yayın günü ve saati belli mi? Tehlikeli Karım dizisi ile ilgili detayları bu sayfada bulabileceksiniz.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği,başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ ve Bige Önal’ın yer aldığı dizinin tekrarları bu akşam (pazartesi) 01.15, çarşamba 00.30, perşembe 01.30, cuma 03.45, cumartesi 14.00 – 00.15’te ekrana gelecek. ”Tehlikeli Karım” yeni bölümleriyle her pazar 20.00’de Show TV’de!

Ekranlara her hafta yeni diziler gelmeye başladı. Show TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanacak olan Tehlikeli karım dizisi tekrar bölümleri ile belirlenen gün ve saatlerde ekrana gelecek. Öncelikle ilk bölümü 25 Mart pazar günü Saat 20. 00 da yayınlandıktan hemen sonra 22.30 da Tehlikeli karım dizisinin 1. bölüm tekrarı yayınlanacak. Birinci bölümün tekrar yayını Pazartesi ve salı günleri de gündüz kuşağında devam edecek.

Show TV henüz gün ve saatlerini tam olarak kesinleştirmese de Tehlikeli karım dizisinin tekrar bölümlerine hem gündüz kuşağında bayanların izlemesi için, hem de gece kuşağında izleyemeyenlerin veya gündüz işte çalışanların izlemesi için gece 12 – 1 arasında bir çok defa yeniden ekrana koyacak ve böylelikle defalarca Tehlikeli karım tekrar bölümleri izleyiciye sunulacak.

Bildiğiniz üzere dizilerin tekrar bölümleri oldukça önem arzediyor. Bir örnekle tekrar bölümlerinin ne kadar önemli olduğunu sizlere aktarmak istiyorum. ATV’de başlayan Sen anlat Karadeniz dizisi defalarca tekrar bölümleri ekrana geldi. Hem gece hem gündüz peş peşe yayınlanan tekrarlar sonrasında dizi hem erkek hem bayan izleyiciye hem gündüz çalışan hem gece çalışan izleyiciye adeta gözüne sokarcasına izlettirildi. Zaten diziyi izleyenler eğer güzelse devamında mutlaka bakmak istiyorlar.


Pazar Akşamları Show TV ekranlarında başlayan Tehlikeli karım dizisi izleyiciden yeteri kadar ilgi görürse hem tekrarlarıyla ve yeniden yayınlanacak bölümleriyle ilgi görüp reytinglerini yükseltilirse Show TV içinde oldukça iyi bir çıkış olabilir. Son dönemde dizileri hep erken final yapan Show TV son yayınlamış olduğu Fi dizisi ile hayal kırıklığına uğramıştı. Eğer tehlikeli karım dizisi tutarsa pazar günleri kalıcı bir dizi olacak ve önemli bir yer edinmiş olacak.

Bu yüzden Tehlikeli karım dizisinin tekrar bölümlerini çok defa ekrana getireceğini tahmin ediyoruz. Ancak Show TV henüz gün ve saatlerini Tehlikeli karım tekrar bölümlerinin saat ve günlerini tam olarak bizlere sunmadı. O yüzden kesin olarak tehlikeli karım dizi tekrarlarının yeniden ekrana geleceği gün ve saatleri sizlere buradan duyuracağız.

Diziyi izleyenler varsa yorum ve görüşlerini aşağıya yazabilir, dizi hakkında diğer okurlarımıza ziyaretçilerimize dizinin nasıl olduğunu tutup tutmayacağını tekrar bölümlerinin izlenip izlenmeyeceğini aşağıya samimi bir ifadeyle yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Tehlikeli karım dizisi son bölüm fragmanı tanıtımı:

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği,başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ ve Bige Önal’ın yer aldığı dizinin tekrarları bu akşam (pazartesi) 01.15, çarşamba 00.30, perşembe 01.30, cuma 03.45, cumartesi 14.00 – 00.15’te ekrana gelecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.