Tehlikeli Karım Dizisi Erken Final mi Yapacak Sezon Finali mi Yapacak?

Tehlikeli Karım dizisi kaçıncı bölümde bitecek ne zaman final olacak merak ediliyor ve izleyicisi tarafından soruluyordu. Biz de sizler için yaptığımız araştırma ile Show TV’de ekrana gelen tehlikeli karım dizisinin ne zaman biteceğini kaç bölüm yayınlanacağını ve sezon finali mi yapacak yoksa final yapıp ekrana veda mı edecek konusundaki sorulara yanıt vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Tehlikeli Karım, My Dangerous Wife isimli Japon dizisinden uyarlanmakta olan bir dizi. Show tv de yayınlanan ve pazar günleri ekrana gelen dizi beklediği ilgiyi maalesef göremedi reytinglerde. Geçtiğimiz 3 bölümde aldığı reytingler ile oldukça zorlandığı görülen tehlikeli karım dizisinin Japon orjinalinin reytinglerine hiç yaklaşamadığı gözlemlendi.

Tehlikeli karım dizisinin başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroda Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar gibi oyuncular yer almakta ve sıra dışı bir konuya sahip olmakla birlikte istenen başarıyı bir türlü elde edemedi. Bu başarısızlığın nedenleri arasında bir çok sebep var elbette.

Tehlikeli karım dizisi neden başarılı olamadı sorusuna verilecek cevaplardan Birisi şu olabilir: Öncelikle dizinin başrollerinden birisi olan Derin rolündeki Gonca Vuslateri Gezi olayları sırasında ön saflarda yer almış ve devlete hükümete karşı olan tavrıyla ön plana çıkmıştı. Bu nedenle birçok kişi tarafından eleştirilmiş ve dizilerinin izlenmemesi konusunda sosyal medyada kampanyalar başlatılmıştı.


Yine benzer şekilde pazar günü dizilerinden birisi olan Jet sosyete dizisinin oyuncu kadrosunda ki isimler ve başta Gülse Birsel’in de olduğu oyuncular protesto edilmiş ve yaptıkları dizi ve filmlerin izlenmemesine dair kampanyalar başlatılmıştı ki her iki dizide reytinglerde oldukça zorlandı ve Türk halkı tarafından çok benimsenmedi. Bu da gösteriyor ki millet bazı şeyleri unutmamış ve oyuncuların dizilerine karşı bir önyargı oluşmuş olabilir.

Ayrıca dizinin senaryosundaki eksiklikler ve basit hatalar daha tehlikeli karım dizisini yeteri kadar izlenmemesine neden olmuş olabilir. Baş roller arasındaki uyumsuzluk ve iyi bir ikili olmaması da tehlikeli karım dizisi ile ilgili Reytinglerin düşük olmasına neden olmuş olabilir. Tehlikeli Karım 25 Mart 2018 Pazar Reytinglerinde 13. sırada yer alırken Tehlikeli Karım 1 Nisan 2018 Pazar Reytinglerini 11. sırada bitirdi.

Peki tehlikeli karım dizisi ne zaman bitecek kaçıncı bölümde sona erecek sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak veda mı edecek erken final yapar mı gibi sorulara da hemen yanıt verelim. Eğer dizi düşük reytingleri devam ederse kısa süre sonra erken final kararı gelebilir. Çünkü reytingi düşük olan dizilerin izlenme oranları o kadar düşük oluyor ki dizinin maliyetli reklam gelirlerinde karşılanmıyor.

Dolayısıyla kanal zarar etmemek için dizileri en kısa sürede yayından kaldırıyor veya erken final kararı alıyor. Bakalım tehlikeli karım dizisi ile ilgili nasıl bir gelişme olacak erken final mi yapacak yoksa final yaparak mı sezonu bitirecek izleyip göreceğiz. Dizinin Orjinali 29 bölümden oluşuyordu..

Sizde tehlikeli karım dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi final mi yapacak sezon finali mi erken biter mi gibi sorulara yanıtlarınızı aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Devam etmeli gezi başka dizi başka

  2. Tehlikeli karım finalmi olacakk

  3. GEZIYE KATILMALARI ONLARA ANCAK OLUMLU KATKIDA BULUNUR NE ZIRVA BIR YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.