Tehlikeli Karım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak?

25 Mart pazar günü ilk bölümü ile show tv de ekrana gelen Tehlikeli Karım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek ne kadar yayınlanacak merak konusu oldu. Dizinin başrollerinde oldukça bildik tanıdık simalar var, Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ ve Bige Önal Tehlikeli Karım dizisinde başrolleri paylaşırken Erdem Akakçe Fatih Dönmez Nilay Erdönmez Hakan Atalay Ceren Soylu da dizinin diğer oyuncuların oluşturuyor.

Böylesine güçlü bir kadro ile oldukça iddialı bir giriş yapmak isteyen Tehlikeli Karım dizisi pazar günü gibi bir günde başlayarak aslında en mantıklı olanı yaptı diyebiliriz. Çünkü diğer günlerde diziler çok daha zorlu ve izleyici kitlesini alması oldukça zor. Mesela Salı günleri de Show tv de dizi boşluğu var ama o gün Tehlikeli Karım yayınlansa hiç izleyen olmazdı çünkü oldukça kaliteli yapımlar var salı akşamları.

Peki Tehlikeli Karım dizisi kaç bölümden oluşacak ne kadar devam edecek? Elbette bu sorunun bir senaryo açısından bir de reyting açısından iki cevabı var. Senaryo açısından merak edenler için söyleyelim ki dizi 25 bölümden oluşuyor. Mart sonunda başlayan dizi ara vermeden yayınlanırsa Eylül ayında yeni sezon başlayana kadar devam etmesi planlanarak senaryo hazırlanmış ve Tehlikeli Karım dizisi toplamda 25 bölüm üzerinde çekilecek.

Ancak hem Tehlikeli Karım dizisinde hemde diğer yeni dizilerle ilgili öyle bir gerçek var ki dizinin tasarlanan hedeflenen veya çekilen bölümlerine bile bakılmaksızın eğer reytingler kötü geliyorsa dizinin de hemen bitirilmesi yada erken final yapması gündeme geliyor ve oldukça zor durumlar ortaya çıkıyor. O kadar oyuncu dizi ekibi set çalışanı bir anda dağılıyor çoğu zaman kimse parasını bile alamıyor.

Umarız Tehlikeli Karım dizisinde böyle bir durum oluşmaz ancak hemen belirtelim ki pazar günleri o kadar da kolay bir gün değil diziler için. Birbirinden iddialı yapımların oldukça yarış içinde gittikleri bir gün pazar. Kıran kırana bir rekabet yaşanıyor her gün ve pazar günleri de buna dahil. İşte yayınlanan dizi ve programları ile Pazar günü dizileri ve Tehlikeli Karım dizisinin rakipleri:

1. Savaşçı / Fox TV
2. Survivor / TV 8
3. Cennetin Gözyaşları / ATV
4. Jet Sosyete / Star TV
5. Çocuklar Duymasın / Kanal D
6. Tehlikeli Karım / Show TV
7.Aslan Ailem / TRT 1

Gördüğünüz gibi en kolay diye tabir ettiğimiz pazar günleri bile oldukça zorlu dizi ve programlar var. O yüzden dizilerin reyting alabilmesi oldukça zor bir işe dönüştü. Yeterli izlenme oranını yakalayamayan dizi hemen erken final havasına giriyor. Mesela pazar yayınlanan Jet sosyete aldığı reytingler ile Star tv de oldukça eleştirilmeye başlandı. Tehlikeli Karım dizisi de 25 bölüm çekilecek diye bilsek de bu alacağı reytingler iyi olursa devam edecek olan bölüm sayısıdır.

Tehlikeli Karım Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? sorusuna da hemen değinelim. Eğer Tehlikeli Karım Dizisi Reytingleri çok iyi devam ederse dizi en az 25 bölüm sürecek ve Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek. Eğer reytingler iyi gelmeye devam ederse büyük ihtimal dizi 2018-2019 sezonu sonuna kadar devam eder ve 50 bölüme kadar uzatılabilir sözleşmesi.

Ancak Tehlikeli Karım Dizisi Kaç Bölüm olacak sorusu kesinlikle reytinglerde iyi gitmesine bağlı. Çünkü dizi çok kötü oranlarda reyting alırsa kısa sürede erken final yapmak durumunda da kalabilir. Veya Show tv beklenmedik düşük reytingler sonrasında diziyi yayından da kaldırabilir. Böyle ihtimallerde var dizi ile ilgili.. Bakalım Tehlikeli Karım Dizisinin ömrü kaç bölüm sürecek devam edecek.

Tehlikeli Karım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşın lütfen. İzleyen seyirciler nasıl buldu diziyi, devam eder mi tutar mu bu dizi lütfen aşağıya samimi bir şekilde yazın görüşlerinizi. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tehlikeli Karım Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak? (7 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2018