Tehlikeli Karım Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı

Tehlikeli Karım Dizisi Konusu Oyuncuları Fragmanı… Tehlikeli Karım dizisi çok yakında televizyon ekranlarında yerini alacak. Tehlikeli Karım dizisi başrolü için Gonca Vuslateri ile görüşüldü. Mf yapımın uyarlama dizi olarak yayınlanmasını düşündüğü Tehlikeli Karım dizinin detayları netleşmeye başladı. MF Yapım başarılı dizilerinde yapımcısı aynı zamanda. Kadın ve Kalp Atışı  gibi başarılı dizilerin yapımcısı olan MF Yapım yabancı dizi olan My Dangerous Wife dizisinin yayın haklarını satın aldı. Nalan Merter Savaş ile Vilmer Özçınar’ın senaryosunu yazdığı dizinin kanalı da belli oldu. Tehlikeli Karım dizisi Showtv de yayınlanacak.

Tehlikeli Karım Dizisi yönetmenliğini Çağrı Bayrak üstleniyor. Diğer oyuncular için ise oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor. Tehlikeli Karım Dizisi konusu ve oyuncuları hakkında net bilgiler yer almıyor şimdilik. Tehlikeli Karım Dizisinin başrol oyuncusu Gonca Vuslateri olarak netleşti. Peki biz Gonca Vuslateri’ni nereden tanıyoruz. Bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Gonca Vuslateri Kimdir? 1986 Bursa doğumlu olan oyuncu ilkokul 2. sınıftan beri oyunculuk eğitimi almıştır. 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.  Dot tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır. 2015 yılında Edip Burak Erdoğan ile evlenmiştir. İlk oyunculuk tecrübesi Ruhsar dizisiyle olmuştur.  2014 yılında Yalan Dünya dizisiyle en iyi komedi dizisi kadın oyuncusu ödülü almış ardından Aliye, Büyük Buluşma, Canım Ailem, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, İbreti Alem, Yalan Dünya ve Gönül İşleri dizilerinde oynamıştır.


Tehlikeli Karım dizisi diğer oyuncularından birisi de Bige Önal. Tehlikeli Karım Bige Önal Kimdir? 1990 İstanbul doğumlu. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur. Rol aldığı dizi ve yapımlar şu şekilde; Elde Var Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Maral dizilerinde rol aldı.

 

Tehlikeli Karım dizisi Seçkin Özdemir Kimdir? Seçkin Özdemir 1981 yılında Sinop’ta doğdu. Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü okuyan Seçkin Özdemir oyunculuk eğitimi almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. 2008 de yayınlanan Yaban Gülü dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Sonrasında Al Yazmalım, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar, Acı Aşk, Muhteşem Yüzyıll dizilerinde oynamıştır.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.