Tehlikeli Karım Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Erken Final mi Yapacak?

Show tv de başlayan Tehlikeli Karım Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Erken Final mi Yapacak? gibi sorulara yanıt vereceğimiz sayfaya hoş geldiniz. Başrollerinde Seçkin Özdemir, Gonca Vuslateri ve Mustafa Üstündağ’ın yer alacağı Japon Uyarlaması olacak Tehlikeli Karım dizisi oldukça merak uyandırdı yayınladığı fragman ile.

Tehlikeli karım dizisi Show TV ekranlarında başlıyor. Oldukça hareketli fragmanı ile herkesin ilgi ve alakasını çeken tehlikeli karım dizisi görüldüğü gibi aksiyonlu bir dizi olacak mı herkesi içine çekmeyi başaracak mı sizler gibi bizler de oldukça merak ediyoruz. Tehlikeli karım dizisinin tutup tutmadığını reytinglerinin nasıl olduğunu sizlerle reyting oranlarının yeterli olup olmadığını AB ve Total grubu Reyting sonuçlarına detaylarını sizlere burada aktarmaya çalışacağız.

Tehlikeli Karım Başrollerinde Seçkin Özdemir, Gonca Vuslateri ve Mustafa Üstündağ’ın yer alacağı Japon Uyarlaması olacak olan Tehlikeli Karım dizisinin Reyting sonuçlarını izlenme oranlarını diğer dizilerle olan sıralama ilişkilerini ve bu resmi reytinglerden yola çıkarak Tehlikeli Karım dizisinin ne kadar devam edip etmeyeceğini sizlere yayınlamak ve bilgilendirmek istiyoruz.

Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ ve Gonca Vuslateri’nin Başrollerini paylaştığı yeni dizi tehlikeli karım reytinglerde nasıl bir sonuç alır izlenir mi izleyici tarafından takip edilen bir dizi olmayı başarır mı yoksa diğer dizilerin etkisinden dolayı kısa sürede erken finale mi gider sizlere Bu sayfada açıklamaya çalışacağız.

Büyük ihtimalle pazar günü ekrana gelmesini beklediğimiz tehlikeli karım dizisi Show TV ekranlarında yeni bir rüzgar estirecek gibi gözüküyor. Tehlikeli karım dizisi başladıktan sonra reyting sonuçları hakkında resmi kuruluş tarafından verilen raporlar doğrultusunda detaylı inceleme yaptıktan sonra sizlere tehlikeli karım dizisinin reyting sonuçlarını analizlerini detaylıca paylaşacağız.

Ancak öncelikle şunu söyleyelim ki sezon sonuna doğru başlayan dizilerin çok fazla şansı yok. Çünkü önceden başlamış olan diziler zaten belli bir seviyedeki izleyiciyi elde etmiş ve kendine bağlamış durumda bu yüzden sonradan başlayan dizilerin reyting alabilmesi oldukça güç. ancak çok iyi bir senaryo de iyi bir kadro ile izleyiciyi kendisine çekebilen diziler ayakta duracak diğerleri de kısa süre sonra erken final yapmak zorunda kalacak. zaten önümüzde Mayıs ayından sonra Ramazan başladığı için de sonra da yaz ayları başladığı için diziler sezonun sonuna doğru duraklama devrine giriyor ve birçok dizi final yaparak ekrana veda ediyor.

Belki o dizilerin yerine yaz dizisi olarak Show TV’deki yerini alabilir tehlikeli Karım ancak yine de eğer sezon dizileri bitmeden başlarsa dizinin şansı oldukça düşük. Ama eğer yaz sezonunda yayınlanır ve yeni bir heyecanla diğer dizilerin sona erdiği bir döneme denk gelirse daha yüksek bir izlenme oranı ve reyting kazanabilir.

Pazar günü yayınlanacak olan Tehlikeli karım dizisi savaşçı Çocuklar Duymasın cennetin gözyaşları Jet sosyete gibi dizilerle ve survivor-2018 ile mücadele etmek zorunda. Pazar günü nasıl bir reyting sonucu ortaya çıkacak bizler de şimdiden merak ediyoruz. 25 Mart pazar günü Tehlikeli karım reytinglerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Tehlikeli karım dizisi oyuncu kadrosu, yayınlandığı gün ve ayrıca dizinin senaryosu oldukça önemli bir faktör reyting için. iyi reyting alan dizilere baktığımızda hem kadroları çok güçlü hem de başrollerde ki oyuncular izleyiciyi çekebilecek kabiliyetli oyuncular. Oysa tehlikeli Karım dizisi fragmanı her ne kadar çok aksiyonlu olsa da dizinin genel senaryosu ve Oyuncu kapasitesi kendisini izleyip izleyiciyi çok fazla çekecek gibi gözükmüyor veya biz öyle algıladık.

Şimdilik yazacaklarımız bu kadar, zamanla tehlikeli karım dizisinin detaylı yorumlarını reytinglerini analizlerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Sizlerde tehlikeli karım dizisi hakkında reytinglerinin nasıl olacağını izleyip hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

İLK BÖLÜM SONRASI TEHLİKELİ KARIM YORUMUM: Tehlikeli Karım ilk bölümünü baştan sona izledim. Ne yalan söyleyim, beğenmek istemiyordum ama sonuna kadar sürükleyici bir dizi olduğunu gördüm. Ve soluksuz izledim. Beğendim mi Evet beğendim, bazı detaylar eksik olsa da yada ilk bölümden herşeyi anlatmış olsalarda beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Gelecek haftalarda izlenir mi? Ben sanırım izlemem ama izleyici bulacağına inanıyorum..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tehlikeli Karım Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Erken Final mi Yapacak? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2018