Tehlikeli Karım İpek Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Nilay Erdönmez)

Çok yakında show tv ekranlarında başlayacak olan Tehlikeli Karım dizisine yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Oldukça iyi bir tanıtım fragmanı ile izleyici ile buluşan yapımda İpek Kimdir?  merak konusu oldu. Tehlikeli Karım İpek rolünü canlandıran oyuncu kimdir Gerçek Adı nedir biyografisi resimleri instagram Bilgileri burada sizler için sunulacak.

Tehlikeli Karım İpek karakteri hakkında: Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini yaptığı yeni dizi Tehlikeli Karım oldukça merak edilen bir yapım oldu. Hele o fragmanı izledikten sonra iyice merak saldı izleyenler. Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın senaristliğini yaptıkları Tehlikeli Karım dizisinde İpek rolü ile dizide rol alan oyuncumuzun gerçek adı Nilay Erdönmez‘dir.

Seçkin Özdemir ve Gonca Vuslateri’nin başrolünde yer aldığı Tehlikeli Karım dizisinin kadrosuna son olarak oldukça başarılı ve güzel bir oyuncu olan Nilay Erdönmez dahil oldu. Nilay Erdönmez yeni dizisi Tehlikeli Karım’ın kadrosunda İpek karakterini canlandırmak üzere izleyici karşısına çıkıyor. Şimdiden başarılar dileriz kendisine.

Tehlikeli Karım İpek Nilay Erdönmez Kimdir?
12 Mayıs 1986 tarihinde İstanbulda dünyaya gelen güzel oyuncumuz Mimar Sinan Üniversitesinde Güzel Sanatlar fakültesinde Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine devam eden Nilay Erdönmez  yüksek lisansını da aynı okulda yapmıştır.

Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Sevdaluk, Mezarcı, İstanbullu Gelin gibi dizilerde rol almıştır. Nilay Erdönmez en son olarak Tehlikeli Karım dizisinde İpek rolünü canlandıracaktır. Şimdiden başarılar diliyoruz kendisine. Tehlikeli Karım İpek karakterindeki Nilay Erdönmezin instagram adresini de sizlerle paylaşmak istiyoruz: instagram.com/nilayerdonmez

Tehlikeli Karım İpek hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizlerinde merak ettikleri varsa aşağı yazabilirsiniz..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.