Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor Seti Nerede İstanbulda Hangi Semt

Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor Seti Nerede İstanbulda Hangi Semt? Tehlikeli karım dizisi 25 Mart pazar akşamı başlıyor. Yeni başlayan bu dizinin çekim yeri şimdiden merak konusu oldu. Tehlikeli karım dizisi MF yapım sponsorluğunda Çağrı Bayrak yönetmenliğinde yayınanacak. Nalan Merter ve Vilmer Özçınar’ın senaryosunu yazdığı Tehlikeli Karım dizisi başrolleride oldukça dikkat çekici.

En son Annem dizisinde izlediğimiz Gonca Vuslateri bu sefer ihanete uğrayan bir kadını canlandıracak. Seçkin Özdemir’i en son geçen yaz sezonunda başlayan Ateşböceği dizisinde izlemiştik. Oldukça sevilen Seçkin Özdemir bu dizide genç bir avukatı canlandırmıştı. Bige Önal iSe Meryem uzerli’ye benzerliğinden dolayı çok merak edildi. Tehlikeli karım dizisi ilk fragmanı yayınlandığında oynayan kişi Meryem Üzerli zannedildi.

Tehlikeli karım dizisi oyuncuları Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Mustafa Üstündağ ve Bige Önal başrollerini paylaşırken Erdem Akakçe Fatih Dönmez Nilay Erdönmez Hakan Atalay Ceren Soylu da dizinin diğer oyuncuların oluşturuyor. Tehlikeli karım dizisinin konusuna gelirsek; dizide yeni başlayan bir aşk evliliğini zamanla bambaşka bir boyuta girildiğini göstermektedir.

Eşini aldatan bir adam ve aldatılan bir kadının hikayesi. Gonca Vuslateri derin peşinden ayrılmadı affetmiş gördüm mücadele etmedi Ve bu aldatmayı görmezden gelmedin. Peki Derin ne yaptı? işte bu sorunun cevabı tehlikeli karım dizisinin konusu olayını oluşturuyor?

Tehlikeli Krem dizisi çekim yerleri genel olarak İstanbul. İstanbul dışında bir çekim yapılmadı. tehlike karım dizisi farklı çekim yerleri ve mekanları ile ilgili tüm bilgileri bu konuda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik çekim seti olarak sadece İstanbul’un semtleri ve biliyoruz zaman ilerledikçe setler farklılaştığında yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor Seti Nerede İstanbulda Hangi Semt sorusuna da Beykoz açıklarındaki ev ve ormanda geçen mekanlar da Belgrad ormanları olarak ilk gözümüze çarpan yerler. Farklı mekanlar oldukça buradan sizlere yazacağız.

Tehlikeli Karım Nerede Çekiliyor Seti Nerede İstanbulda Hangi Semt neresi gibi sorulara yanıt vermek için bu videoyu da mutlaka görmelisiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=Qroso4-_X7A

YORUMLAR

  1. Kafe Zeytinburnunda çekimleri balkondan izliyorum☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.