Tehlikeli Karım Seda Kim? Meryem Üzerliye Benzeyen Oyuncu

Tehlikeli Karım Seda Kim? Meryem Üzerliye Çok Benziyor… Tehlikeli Karım dizisi oyuncuları belli oldu. Fragmanı yayınlandığı andan itibaren oyuncuları da merak konusu oldu. Seçkin Özdemir ve Gonca Vuslateri’nin başrollerini paylaşacağı dizide diğer başrol oyuncusu da merak edildi. Çünkü Meryem Üzerli’ye çok benziyor. Fragmandaki sahnelerde çabuk geçtiği için herkes oyuncuyu Meryem Üzerli zannetti.

Tehlikeli Karım dizisi MF Yapım tarafından hazırlanıyor. My Dangerous Wife (Boku no Yabai Tsuma) isimli yabancı dizinin yayın haklarını satın aldı MF Yapım. Nalan Merter Savaş ile Vilmer Özçınar’ın senaryosunu yazdığı dizi Showtv ekranlarında yayınlanacak. Çağrı Bayrak Tehlikeli Karım dizisinin yönetmenliğini üstleniyor.

Tehlikeli Karım dizisinde oynayan diğer bir oyuncu Meryem Üzerli’ye çok benzetildi. Ama Meryem Üzerli değil. Tehlikeli Karım dizisinde Seda karakterini canlandıracak olan oyuncunun adı Bige Önal. Tehlikeli Karım Bige Önal Kimdir? Bilgilerini rol aldığı dizileri sizlerle paylaşıyoruz. Bige Önal Kimdir? 1990 İstanbul doğumlu. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur. Rol aldığı dizi ve yapımlar şu şekilde; Elde Var Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Maral dizilerinde rol aldı.

Tehlikeli Karım dizisi oyuncularında Bige Önal’ı sizlere tanıttık. Tehlikeli Karım dizisi diğer oyuncuları sizlerle diğer konumuzda paylaşmıştık. Tehlikeli Karım oyuncuları için TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tehlikeli Karım Seda Kim? Meryem Üzerliye Benzeyen Oyuncu (1 Yorum)

  1. Aslında bu dizinin ismi, çok güzel bir sinema konusu olabilirdi..hemde iki şekilde..
    1. Gerçekten tehlikeli bir kadın
    2. İnanılmaz sakarlıkları olan, gerçekten tehlike yayan,bir kadın olabilirdi. Ve komedi üzerine işlenebilirdi.valla gözümde canlıdada, birden gülesim geldi 🙂

Eklenme Tarihi: 3 Mart 2018