Tehlikeli Karım Tülin Taşçı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Melisa Darıcı)

Tehlikeli Karım Show tv ekranlarında 25 mart pazar akşamı başlıyor. Dizide kafede çalışan kızlardan birisi olan Tülin ismi oldukça merak edildi. Çünkü her lafa atlayan sempatik bu kız daha önceleri hiç bir dizide yer almamış birisi. Hal böyle olunca Herkes Tehlikeli Karım Tülin kimdir Tülin taşçı hakkında bilgiler neler evli mi bekar mı sevgilisi var mı instagram adresi nedir gibi sorular çok merak ediliyor.

Bizde bu sayfada sizler için hazırlamış olduğumuz Tehlikeli Karım Tülin Taşçı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri nedir sorusuna hemen cevap vereceğiz. Tehlikeli Karım dizisindeki Tülin Taşçı isimli kafe elemanının gerçek adı Melisa Darıcı isimli oyuncudur. Mühürlü Aşk kafesinde serviste görevli olan Tülin Taşçı oldukça hareketli bir karakteri canlandırmakta ve herkesin dikkatini çekmektedir.

Tehlikeli Karım dizisinde Alper’in Seda ile işletmiş olduğu Mühürlü Aşk adındaki kafede  çalışan servis elemanı olan Tülin oldukça meraklı bir tipi canlandırıyor; her yaşanan olayda kendini ve çıkarlarını gözeten Tülin, patavatsız, neşeli bir genç kız rolünde oynayacak dizimizde. Tülin Taşçının dizideki en büyük Hayali kendi kafesini açmaktır. Peki oyuncumuz gerçekte kimdir?

Melisa Darıcı (Tehlikeli Karım Tülin Taşçı) Kimdir, Kaç Yaşında Nereli?

Melisa Darıcı, 29 Mart 1986 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Pamukkale Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra tiyatro merakı ile oyunculuğa yönelmiştir.. Şuanda Beykent üniversitesinde tiyatro bölümünde 4. sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmekte olup Tehlikeli Karım dizisi ilk oyunculuk deneyimi olacaktır.

Tehlikeli Karım Tülin Taşçı Kimdir hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.