Tek Yürek Arabulucu Yusuf Kimdir ? Anıl Tetik Sevgilisi ve İnstagramı

Zeytinburnu Belediyesi’nin gerçek eserinden kurgulanan dizisindeki Tek Yütek Arabulucu Yusuf Kimdir ? Genç oyuncunun hayatını merak eden genç kızlar için Anıl Tetik’in geçmişini instagram hesabını hobilerini ve ailesini araştırdık. Tek Yürek Yusuf kimdir detayları yazımızda.

Tek Yürek Arabulucu Yusuf Kimdir

Tek Yürek Yusuf Kimdir ? Arabulucu Anıl Tetik’i tanıyalım

Zamanında bir inernette bir form doldurarak hayatı değişen oyunculardan birisidir. Yine Hilmicem gibi aynı kaderi paylaşmış TRT 1 dizi oyuncusu olmayı kabul etmiş. Geçtiğimiz yıllarda Tek Yürek Yusuf gönüllüler takımında oynadığı bireysel oyunlarda Hilmicem’e rakip oluyordu. 2019 yılında ise buz hokeyinde Tek Yürek Hercai Yiğit kimdir denildiğinde ilk irkilen kişi olarak öne çıkıyor. Muhteşem takım arkadaşı Yusuf ile Yiğit çok iyi anlaşıyorlar.

Anıl Tetik Sevgilisi kimdir

Anıl Tetik 1 Temmuz 1991’de dünyaya gelmiştir. Aslen Kırklareli’li olsa da İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı mezunudur. Dolayısı ile çok akıcı Amerikan İngilizce’si bilmektedir. Anıl’ın kaderi bir gün evde dizi izlerken başladı. O zamanlar hiç düşünmezdi ki Tek Yürek Yusuf kimdir dediklerinde el kaldıracağını. O sadece Survivor yarışmasına katılmak için cep telefonu üzerinden tv başında form doldurmuştu. Yazdıkları onu öne çıkarınca ön elemelere katıldı ve şuan aynı dizide rol aldığı Yiğit ile Survivor’da birlikte yarıştı.

Yönetmenlerin TV8’de fark ettiği yıldıza projelerini sundu. İçlerinden Alemin Kralı dizisini mantıklı bulan Anıl oyunculuk sektörüne adım atmış oldu. Ardından Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Koray adı ile rol aldı. Son olarak Kızlarım İçin dizisinde rol aldı ancak reytingleri düşük olan dizi erken bitti. 2019 Yılında TRT 1’de başlayan İstanbul Zeytinburnu Belediyesi’nin gerçek hayattan kurgulanan dizisi Tek Yürek Arabulucu Yusuf oldu.

Tek Yürek Yusuf Kimdir

Tek Yürek Yusuf Analizi dizi içindeki rolü nedir ?

Ablası İlknur onun hayatıdır. Başka kimsesi olmayan Yusuf büyümüş mahallenin yakışıklı kızların gözdesi olmuştur. Ancak Yusuf’un kalbinde sadece bir kız vardır. Zengin bir ailenin kızı olan Aslı’ya aşıktır. Aslı ile bir olabilmesi için kendisini zengin ve varlıklı olarak ona tanıtmıştır ancak yalanları artık Yusuf’u zorlamaktadır. Bazı durumlarda artık rekabet edemediği için Aslı’ya gerçekte Tek Yürek Arabulucu olduğunu söylemesi gerekir. Yusuf takımın oyun kurucusu ve çirkefidir. Her zaman attığı ince ara pasları ile takımını öne taşımayı başarmıştır. Bu yüzden de adına Arabulucu yani takım içerisindeki oyunu kuran aradan pas veren kişi olarak konuldu.

Anıl Tetik oyuncu sevgilisi Yasmin Erbil ile aşk yaşamaktadır. Güzel birlikteliklerine dair anılarını @aniltetik insatagram hesabından takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2019