Tek Yürek Deniz Kimdir? Gerçek Adı Resimleri (Eslem Akar)

Tek Yürek Deniz Kimdir? Gerçek Adı Resimleri (Eslem Akar)… Tek Yürek dizisi oyuncuları netleşti. Çekimler devam ediyor. Tek Yürek dizisi de kısa süre sonra yayına başlayacak. Tek Yürek dizisi kadrosu genç isimlerin yanında tecrübeli isimlerden de oluşuyor.

Tek Yürek dizisi oyuncularından Deniz karakterini tanıtalım istedik. Tek Yürek dizisi oyuncularından Deniz karakterini canlandıran oyuncu Eslem Akar. Tek Yürek dizisi oyuncusu olan Eslem Akar bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Tek Yürek dizisi Deniz karakteri Kimdir?

Tek Yürek dizisinin başrolü sayılan Deniz buz hokeyi koçu olan Halit’in kızıdır. Deniz, Halit ve ailesi Kanada’da ailesiyle birlikte yaşıyordu. Deniz’in annesi vefat etti ve sonrasında Deniz çok zor anlar yaşıyor. Deniz annesinin yokluğuna alışırken hem de kardeşine bakmak zorunda kalır. Deniz’in hayatı İstanbul’da değişir.

Halit Deniz ve erkek kardeşi Rüzgar birlikte İstanbul’a geliyor. Deniz Kanada’da iyi bir hayat yaşarken İstanbul’da büyük şaşkınlık yaşar. Deniz İstanbul’a geldiğinde dedesinden kalma evde kalırlar. Deniz bu hayatı beğenmemiştir ancak alışması gerektiğini bilir. Deniz kardeşi Rüzgar ve babası Halit ile birlikte burada yeni bir hayat kurarlar.

Tek yürek dizisinin güzel kızı olan Deniz buz hokeyi takımında yer alan Yiğit ile aşk yaşar ilerleyen zamanlarda. Halitin yani buz hokeyi koçunun kızı olması başlarda sıkıntı yapsa da aşk herşeyin önüne geçti. Yiğit ve Deniz arasında büyük bir yaşanır. Başlarda bu aşk söylenemez Yiğit aşkını kendi içinde yaşar ama anlatınca Deniz’de karşılığı olduğunu görecektir.

Eslem Akar Kimdir? 23 Mart 1998 tarihinde İstanbul’da doğan Eslem Akar ailesinin tek çocuğudur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı Okulları’nda okudu. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde eğitimi devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimi 2011-2013 yılları arasında Trt1’de yayınlanan Sen De Gitme dizisi oldu. 4 yıl boyunca 3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Çeşitli reklamlarda oynadı.

2018 yılında Avlu dizisinde rol aldı. 4N1K dizisi kadrosund ayer alan Eslem Akar iyi derece İngilizce ve Fragnsızca bilmektedir. Eslem Akar şimdi de Tek Yürek dizisinde Deniz karakterini canlandıracaktır. Kendisine başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2018