Tek Yürek Dizisi Aslı Kimdir? Gerçek Adı (Rüya Demirbulut)

Tek Yürek Dizisi Aslı Kimdir? Gerçek Adı (Rüya Demirbulut)… Tek Yürek dizisi çok yakında Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Oyuncuları netleşen dizinin çekimleri devam ediyor. Tek Yürek dizisinin fragmanı yayınlansa da henüz ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı netleşmedi.

Tek Yürek dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Aslı Kimdir? Bu bilgileri sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık. Tek Yürek dizisi Degas Film imzası taşırken senaryosunu Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asılkefeli yazıyor. Başrol oyuncuları ise Tayanç Ayaydın,  Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar ve Vildan Atasever. Başarılı genç oyuncuların yer aldığı Tek Yürek dizisinin konusu;  Bir topluma kazandırma projesi sonrasında ortaya çıkan buz hokeyi takımının sıfırdan şampiyonluğa çıkan insanların hikayesini anlatıyor.

Tek Yürek dizisi Aslı Karakteri Nasıl Biri?

Tek Yürek dizisinde Aslı mahallenin en cana yakın güzel kızıdır. Buz hokeyi takımının en büyük yardımcılarından olarak onları hiç yalnız bırakmayacak. Tek Yürek dizisinin kız kankaları Aslı ve Deniz karakteri. Tek Yürek dizisinde Aslı en çok göreceğiz isimlerden.

Tek Yürek dizisinde Aslı karakterini canlandıracak olan isim Rüya Demirbulut. Rüya Demirbulut Kimdir?

Tam adı Rüya Helin Demirbulut olan oyuncu 1995 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2015 yılında Lysistrara Düşleri isimli tiyatro oyununda rol almıştır. Oyunculukta yeni bir isimdir. Ekranlarda onu ilk kez Tek Yürek dizisinde izleyeceğiz. Aslı karakteri ile tanınıp kendini sevdirecek olan karaktere yeni dizisi teklifleri gelmeye başlayacaktır.

Tek Yürek dizisinin Aslı karakteri ilk kez bir dizi de rol alacaktır. Bu yüzden kendini kanıtlamak ve ünlenmek için büyük bir fırsat Trt1 dizileri artık çok izleniyor ve oyuncuları konusundan çok başarılı diziler. Hem de ailecek izlenebilecek kalite de absürt sahneler olmuyor. Bu yüzden de Tek Yürek dizisinin oyuncularını da severek diziyi izleyeceksiniz. Dizi de Aslı karakteri de Tek Yürek buz hokeyi takımının erkeklerinden birisinin sevdiği kız olacaktır. Onların tüm maçlarda yanında olacak Deniz ve Aslı da yakın arkadaştırlar.

Tek Yürek dizisinde Aslı karakteri en çok karşımıza çıkan isimlerden birisi olurken onun arkadaşı olan Deniz de onunla birlikte oldukça aktif bir rolde karşımıza çıkacak. Tek Yürek dizisi Aslı kimdir sorusundan sonra Tek Yürek dizisi Deniz karakteri hakkında da sizlere detaylı bilgileri buradan sunmaya çalışacağız. Lütfen sizlerde Tek Yürek dizisindeki Aslı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019