Tek Yürek Dizisi Oğuzhan Kimdir? Bilgileri (Atakan Yılmaz)

Tek Yürek Dizisi Oğuzhan Kimdir? Bilgileri (Atakan Yılmaz). Tek Yürek dizisi ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda hem buz hokeyi sporunu gördük hem de bu buz hokeyi takımı arasında dostluğu sezdik. Aynı mahallenin çocukları aynı spor etrafında toplanıp hayatlarını değiştiriyorlar. İstanbul Zyetinburnu’nda yaşayan gençlerin buz hokeyine başlaması ve sonrasında gelen başarı öyküsünün konu edildiği dizinin yakışıklı oyuncusu olan Oğuzhan’ın bilgilerini paylaşmak için konumuzu açtık.

Tek Yürek dizisinin yakışıklı oyuncularından birisi olan Oğuzhan Kimdir? Oğuzhan karakterini canlandıran oyuncunun adı Atakan Yılmaz. Atakan Yılmaz gerçekte kimdir bilgilerini konumuzun devamın okuyabilirsiniz.

Tek Yürek Oğuzhan Kimdir? İstanbul Zeytinburnu’nda yaşayan Yiğit, Akif, Mazlum Yusuf, Umut ve Oğuzhan Buz hokeyi takımına girerler. Aslında Oğuzhan’ın sporla ilgisi yoktur ancak koçları Mahir ile tanışınca hayatları değişir. Mahir hoca onlara sadece buz hokeyini değil hayatlarının kıymetini anlatır.

Oğuzhan yakışıklı esprili birisi olduğu için de kızların gözdesi durumundadır. Bu yüzden de aklı beş karış havadadır. Ancak spor onun aklını başına getirecektir. Oğuzhan Umut ve Yusuf yakın arkadaştır. Birbirleri için canını verecek kadar yakın dostlardır.

TEK YÜREK DİZİSİ OĞUZHAN ROLÜNDEKİ ATAKAN YILMAZ KİMDİR?

Atakan Yılmaz 1995 İzmir doğumludur. Yakışıklı oyuncu 1.82 boy ve 78 kg.  Eğitim hayatı İmzir Atatürk Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü’nden mezun olmuştur. İngilizcesi iyi durumdadır. İyi Oyun filmi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bu filmde başrolleri Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu üstlenmiştir.

Atakan Yılmaz kısa filmlerde tiyatrolarda rol almıştır.  Atakan Yılmaz’ın rol aldığı kısa filmler Kör Nokta, Sarı Işık, Parmak Ucu, Çare. Atakan Yılmaz’ın rol aldığı tiyatrolar;Sığınamayanlar, Ayı, Mutlu Son, Ay Işığında Şamata , Dalga, Martı, Kel Şarkıcı, Bölge Hastanesi, Günlük Müstehcen Sırlar, İki Efendinin Uşağı, Karamazov Kardeşler, Angina Pektoris

Atakan Yılmaz bu yaptığı tiyatro oyunculukları ile ödüllerde almıştır. XVIII. Direklerarası Seyirci Ödülleri, Umut Veren Genç Erkek Oyuncu (Angina Pektoris / Küçük Salon) ödülleri almıştır. Başarılı oyuncu şimdi rol alacağı Tek Yürek dizisinde daha çok tanınacaktır.

Yakışıklı oyuncu çok fazla tanınmıyor. Ancak Tek Yürek dizisi ile tanınacak ve büyük bir fan kitlesine sahip olacaktır. Bu dizi onun tanınması için bir kapı olacaktır. Umarız başarılı olur. Atakan Yılmaz’ın sosyal medya hesabı; attakanyilmaz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018