Tek Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) Yeni Dizi 2019

Trt1 bu sezon dizilerde çok iddialı olacak gibi görünüyor. Başrollerinde Hilmicem İntepe, Eslem Akar, Vildan Atasever, Anıl Tetik ve Tayanç Ayaydın’ın yer aldığı dizinin çekimleri bugün itibariyle başladı. Bir çok yeni diziye öncülük edecek olan Trt1 yeni yapımların gözdesi bir kanal haline geliyor. Diriliş Abdülhamit ve kutül Amare gibi tarihi dizileri ile oldukça başarılı olan kanal yeni dizisi Tek Yürek ile de şansını denemek istiyor. Bu konuda yeni dizi Tek Yürek Dizisi Oyuncuları ve kanalı konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Degas Film’den Trt 1 için hazırlanan yeni dizinin adı Tek Yürek. Adından da anlaşılacağı üzere merak edilecek bir konusu olan Tek Yürek isimli yeni dizinin konusu Sokak Çocuklarından oluşan bir buz Hokeyi takımının sıfırdan başlayan ve şampiyonluğa giden müthiş öyküsü ekranlara taşınıyor. Bu sezon yayınlanan ve çok sevilen Savaşçı ve İsimsizler’in de yönetmenliğini yapan Volkan Kocatürkün Tek Yürek dizisinde hem yapımcılık görevi var hemde yönetmenliğini üstlenecek.

Tek Yürek Dizisi Oyuncuları

Tek Yürek Dizisi Oyuncuları henüz belli olmadığı için dizi hazırlık aşamasında casting çalışmalarını yapıyor. Tek Yürek Dizisinin Konusunu yukarıda yamıştık müthiş bir başarı öyküsü olacak, Tek Yürek Dizisi Özeti (Trt1) Yeni Sezon Dizisi olarak yerini alacak. Bu güzel başarı hikayesindeki asıl kahramanlar Zeytinburnu Belediye başkanının talimatı ile topluma kazandırılan çocuklar..

Tek Yürek Dizisi nereden ilham aldı nereden çıktı bu buz hokeyi ile başarı hikayesi diyorsanız işte bilgi: 8 Yıl önce İstanbulda Zeytinburnu Belediye başkanı Murat Aydın’ın ilçeye buz pistine gelen ziyaretçileri rahatsız ettiği gerekçesiyle sokak çocuklarını topluma kazandırmak adına onlardan bir takım oluşturmuş ve bu takım Avrupa şampiyonu olarak büyük bir başarı kazanmıştı. İşte bu sahipsiz kimsesiz adeta sıfırdan başlayan çocukların hikayesini izleyeceğiz bu dizide..Tek Yürek Dizisi Oyuncuları kim kimdir

Tek Yürek Dizisi buz hokeyi dizisi gibi görünse de aslında başarıya atılan adımların dizisi de denebilir. Tek Yürek Dizisi bu güzel hikayenin ekranlara taşınacağı yeni bir dizi olarak Trt1 ekranlarında izleyenler ilham vermesi için çekilecek. Tek Yürek’nın cast çalışmaları ise geçtiğimiz günlerde başladı. Oyuncu seçimleri tamamlandıktan sonra sizlere Tek Yürek Dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini tek tek tanıtacağız burada..

Tek Yürek dizisinin Konusu; Sokak çocuklarından oluşan buz hokeyi takımının sıfırdan başlayıp şampiyonluğa giden başarısını anlatan bir dizi. Tek Yürek Dizisi Özeti ve fragmanı gibi detayları ileriki aylarda sizlerle paylaşacağız.. Tek Yürek Dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi bizlere yazabilir ve bu güzel başarı öyküsü hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.Tek Yürek Dizisi Nerede Çekiliyor İstanbulda hangi semtte

Tayanç Ayaydın Sıfır Bir dizisi oyuncusu olacak. Tek Yürek dizisi TRT için hazırlandı. Tek Yürek dizisinde buz hokeyi kaptanı olarak diziye katılan oyuncu Tayanç Ayaydın oldu. Tek Yürek dizisinde buz hokeyi takımına koçluk yapacak karakter Mahir. Tek Yürek Mahir’i dizide canlandıracak olan isim Tayanç Ayaydın Kimdir?

Tayanç Ayaydın Kimdir? 1979 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümünde okudu. 2001 yılında mezun oldu. Komedi Dram Tiyatro Topluluğu, Stüdyo Drama ve Alchera Tiyatro Topluluğu’nda oynadı. Tek Yürek dizisinin Mahir’i olan Tayanç Ayaydın daha önce bir çok dizide de rol aldı.

Tayan Ayaydın 2004 yılında Gece Yürüyüşü dizisi ile oyunculuğa adım attı. Sonrasında rol aldığı Aliye dizisi ile ünlendi. 2006 Sıla, 2008 Aşk Yakar, 2009 Sakarya Fırat dizisi, 2009 Ey Aşk Nerdesin, 2014 Zeytin Tepesi, 2015 Kırgın Çiçekler, 2016 Hayat Şarkısı dizilerinde rol aldı.

Tayanç Ayaydın yeni dizisi Tek Yürek ile ilgili detayları sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Tek Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) Yeni Dizi 2019 da başlayacak olan ve adı daha önce Sıfır noktası olan dizi Tek Yürek olarak isim değiştirdi ve ilk fragmanı yayınlandı.

Tek Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) Yeni Dizi 2019

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tek Yürek Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti (Trt1) Yeni Dizi 2019 (4 Yorum)

  1. arabeski kaldırın diziden bıktık.git aç youtubu tak kulaklıkları kendin dinle.dizinin içinde benim ne mecburiyetim var arabesk dinleye.lütfen kaldırın arabeski dizilerden bıktık

  2. tek yürek dizi yi severek izliyoruz yanlız offsait olan arabesk müzikler.kardeşim çok seviyorsanız takın kullaklığı dinleyin ben diziyi seyrederken mecburmuyum arabesk dinleme.bıktık artık bu melankoliklikden.önümüzdeki bolümlerde de arabesk müzik olacaksa ailece seyretmemeye karar verdik.
    kaldırın artık dizinin içindeki arabeski

  3. Hayatında buz pisti görmeyen genclerden buz hokeyi takımı kurmak. Saçmalık da bir yere kadar değil mi?!

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2018