Tek Yürek Dizisi Trt1 de Çalan Şarkılar Müzikler (İstekler)

Tek Yürek Dizisi Trt1 de Çalan Şarkılar Müzikler (İstekler) Tek Yürek dizisi çok yakında Trt1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Tek Yürek dizisi sporcuların hayatını anlatacağı için bol bol şarkı çalacaktır diye tahmin ediyoruz. Buz hokeyi takımının maçları esnasında hareketli şarkılar çalarken onların özel hayatı ve aşkları konu olduğunda romantik şarkılar duyacağız bu dizide.

İstanbul Zeytinburnu’nda gençlerden oluşan bir buz hokeyi takımı ve onların başarı öyküsü konu ediliyor. Yaşanmış bir hikaye olduğu için seyircinin ilgisini daha çok çekeceği kesin.  Tek Yürek dizisi Degas Film imzası taşırken Mehmet Ada Öztekin yönetmen koltuğunda oturuyor.

Tek Yürek dizisi oyuncuları da belli oldu. Cast çalışmaları devam eden dizinin netleşen oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşalım. Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmi Cem İntepe ve Anıl Tetik gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin yan karakterleri de oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. Tek Yürek dizisinde bir buz hokeyi takımı var. Buz hokeyi takımının koçu olan Mahir rolünü Tayanç Ayaydın oynayacak. Mahir’in aşık olduğu mahalle kuaförü İlknur rolünü ise Vildan Atasever canlandıracak.

Vildan Atasever bu dizideki rolü için kuaförden özel eğitim bile alıyormuş. Kendisini işine saygısından ötürü tebrik ediyoruz. Tek Yürek dizisinin senaryosunu da Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asılkefeli  yazıyor.

Tek Yürek dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda da bir buz hokeyi maçı ve kazanan bir takım görüyoruz. Sonrasında takım arkadaşlarının birbirlerine nasıl bağlı ve kardeş gibi yakın olduklarını görebiliyoruz. İşte hem dostluk hem spor hem aşkın olacağı Tek Yürek dizisinde çalan şarkıları sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Tek Yürek dizisinde çalan şarkılardan konumuzda yer almasını istediğiniz olduğunda yoruma yazmanız yeterli olacaktır. Tek Yürek dizisi şarkıları müzikleri sizlerle konumuzda…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tek Yürek Dizisi Trt1 de Çalan Şarkılar Müzikler (İstekler) (6 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2018