Tek Yürek Hercai Yiğit Kimdir ? Hilmicem İncetepe Sevgilisi ve İnstagramı

Trt 1 kanalının yeni dizisi Tek Yürek Hercai Yiğit Kimdir ? Survivor’un usta yarışmacısı Hilmicem İncetepe’nin canlandırdığı Yiğit Saruhan karakterini merak ediyoruz. Gerçek hayattaki sevgilisi kim instagram hesabı nedir, Tek Yürek Hercai daha önce hangi dizide oynamıştı tüm detayları ile konumuzun devamında.

Tek Yürek Hercai Kimdir ? Hilmicem İncetepe’yi tanıyalım.

Türkiye’nin tarihi günü 19 mayıs günü dünyaya gelmiştir. 1992 doğumlu Hilmicem aslen dansçıdır. Muğla’da doğmuş Muğla Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunudur. Biz onu dansları ile tanıdık. Genç yaşında dans grubu kuran ve internetten doldurduğu Yetenek Siz Siziniz Türkiye başvuru formu ile ön elemeleri geçerek Acun Ilıcalı karşısında performansını sergiledi. Bu günlerde yeni bir yıldız doğuyordu. Yarışmada yarı finale kaldıktan sonra Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacı olarak Acun Ilıcalı tarafından bizzat davet edildi. Oysaki sadece dansını göstermek için şansını denemiş internetten başvuru formu doldurmuştu. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Tek Yürek Hercai Yiğit kimdir diye bir dizide baş rol oynayabileceğini ?

Tek Yürek Hercai Yiğit Kimdir Hilmicem İncetepe Sevgilisi ve İnstagramı

3 Ayrı sezonda kendisini Survivor’da denedi. Halk tarafından sevilen iyi reyting alan yarışmacı oldu. Kaderi ona ne Yetenek Siz Siniz Türkiye yarışma programında ne de üç defa katıldığı Survivor yarışma programında gülmedi. Hilmicem İncetepe deneyim kazanmaya hız ile devam ediyordu. Tek Yürek Yiğit daha önce nerede oynuyordu merak ediyor musunuz? Halit Ergenç ile tüm dünyaya satılan Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakterini canlandırıyordu. Aynı zamanda podyumlarda modellik yapmaya da başlayan Hilmicem bir anda oyuncu, model ve yaruşmacı olarak Türkiye tarafından tanınan isim oldu. Oysa sadece bir form doldurmuştu. Aldığı deneyimleri birleştirerek Bodrum Masalı dizisinde Kelebek adı ile baş rol oynamış şimdi 2019 yılında ise TRT 1 dizisinin Hercai lakaplı Yiğit karaktei olmuştur.

Tek Yürek Hercai Kimdir

Dizide Tek Yürek Yiğit Kimdir ?

Tek Yürek konusu içerisinde önemli rolü vardır. Yiğit babasız kardeşi ile büyümüş büyük hayat savaşı vermiştir. Kardeşi onun atan kalbi olmuştur. Kardeşinin babasız olduğunu bir an olsun hissettirmemiştir. Sait, Yiğit’in zor günlerinden faydalanarak ona pis işlerini yaptırmaktadır. Yiğit ise borçlarını ödemek için Sait’in işlerini kabul eder. İçi buruktur ancak kardeşine bunu belli etmez. Eve geldiğinde evin işlerini yapar ve kardeşinin derslerinde ona yardımcı olur.

Tek Yürek Yiğit Kimdir

Tek Yürek Yiğit kimdir arkadaşları tarafından Hercai olarak bilinir. Mahallede çok güzel dostluklar kurmuştur. Tam bu sıralarda hayata yeniden başlayan Halit ile tanışır. Mahalleye Kanada’dan gelmiş eski buz hokeyi koçu Halit belediye başkanının geri dönüşüm projesine dahil olmuş buz pistini açmaya karar vermiştir. Koçu ve takım arkadaşları ona maç içerisinde Hercai der. Zeytinburnu belediyesinin başlattığı kampanya ile önce Türkiye sonra tüm Dünya’nın adını duyacağı projede yer alacaktır. Gerçek bir yaşanmış öykünün diziye uyarlanmasıdır. Tek Yürek dizisi gerçekten İstanbul Zeytinburnu Belediyesi’nde yaşanan olaydan kurgulanmıştır. Hilmicem İncetepe’nin kullandığı instagram hesabı @hilmicemintepeofficial üzerinden kendisine ulaşabilirsiniz. Hilmicem bir zamanlar Survivor yarışmacısı olan Rodanthi ile aşk yaşamış olsa da şuan bilinen bir sevgilisi yoktur ancak tüm genç kızların beğendiği yakışıklı oyuncudur.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.