Tek Yürek İlknur Kimdir? Mahir’in Sevgilisi Kuaför (Vildan Atasever)

Tek Yürek dizisinde İlknur Kimdir? Tek Yürek dizisi Mahir’in Sevgilisi Kuaför İlknur‘u canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgiler boyu yaşı kilosu gibi bilgileri burada sizlerle paylaşacağız. Tek Yürek dizisinde Mahir’in aşık olduğu mahalle kuaförü İlknur rolünü kim canlandırıyor. Tek Yürek dizisindeki kuaförlük yapan kız İlknur Kimdir?

Tek Yürek dizisinde mahalle kuaförü İlknur karakteriVildan Atasever TRT1’in ilk bölümü 7 Şubat’ta yayınlanacak Degas Film imzalı Tek Yürek dizisinde mahalle kuaförü İlknur karakterine hayat veriyor. Kardeşi Yusuf’un (Anıl Tetik) iyi bir hayat kurmasını isteyen İlknur’un Halit’le (Tayanç Ayaydın) karşılaşması her şeyi değiştirecek. Tek yürekte mahallenin kuaförü olan İlknur rolü hakkında detaylı bilgiler sayfamızda sizi sunuluyor..

Tek Yürek İlknur Kimdir? Mahir’in Sevgilisi Kuaför (Vildan Atasever)Tek Yürek dizisinde kuaför İlknur kimdir

Vildan Atasever Tek Yürek dizisinde Mahir’in aşık olduğu mahalle kuaförü İlknur rolünü canlandırıyor. 2019 yılında TRT ekranlarında başlayacak olan ve uzun süredir merakla beklenen Tek Yürek isimli dizide İlknur karakteri kimdir? İlknur rolünü hangi oyuncu canlandıracak olan oyuncuyu merak edenler için Tek Yürek dizisinde İlknur karakterini canlandıran oyuncu hakkında sizlere bilgi vermek ve mesleği Kuaför olan Mahir’in sevgilisi İlknur karakterini bu konumuzda sizlere tanıtmak, Tek Yürek dizisi hakkında kısa bilgiler paylaştıktan sonra kuaför İlknur hakkında detayları ve özel yaşamını sizlere sunmak istiyoruz.

TRT 1 ekranlarında başlayan Tek Yürek isimli dizide İlknur karakterinde oynayan ve dizide Kuaför bir kızı canlandıran Mahir’in sevgilisi olan oyuncu hakkında burada sizlere detaylı bilgiler paylaşacağız. Bildiğiniz üzere Tek Yürek dizisi buz hokeyi oynayan oyuncuların dünya çapında kazandıkları başarı öncesi ve sonrasında birlik ve beraberlikten nasıl bir takım ruhunun çıkabileceğini gösteren ve bu başarı hikayesinin ardındaki gerçek yaşamları detaylarıyla bizlere aktarmaya çalışan Tek Yürek dizisinde mahallenin güzel kuaförü İlknur hakkında sizlerle paylaşacağımız bilgilere geçelim.

Tek Yürek Dizisi İlknur Mahir'in Sevgilisi KuaförTek Yürek Dizisi Kuaför İlknur Kimdir?

Tek Yürek İlknur Kimdir? Tek Yürek dizisinde Mahir’in Sevgilisi Kuaför İlknur karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Vildan Atasever’dir. Vildan Atasever birçok dizide ve filmde rol almış oldukça başarılı bir oyuncudur. En son klavye delikanlı klavye delikanlıları isimli dizide rol alan Vildan Atasever oyunculuk konusunda oldukça başarılı ve deneyimli bir isimdir.

Kuaför İlknur karakteri ile Tek Yürek isimli dizide oldukça belirgin bir rolde oynayan Vildan Atasever dizide en dikkat çekici isimlerden birisi olan İlknur kuaförü oynuyor. İlknur Kuaför aynı zamanda Mahir’in sevgilisidir. Tek Yürek dizisinde Mahir’in sevgilisi rolünde oynayan ve kuaför Nur karakterini canlandıran Vildan Atasever hakkında kısa bilgilere şimdi göz atabiliriz:

Tek Yürek Dizisi İlknur hakkında resimlerTek Yürek Dizisi İlknur, Mahir’in Sevgilisi Kuaför (Vildan Atasever) Kimdir?

Vildan Atasever 26 Temmuz 1981 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Bahçelievler de Gürsoy kolejinde ve lise eğitimini de Cihangir kolejinde tamamlamıştır. Vildan Atasever Tek Yürek dizisinden önce Klavye delikanlıları dizisinde rol almıştır. Klavye Delikanlıları’nda Seyran rolünü oynayan Vildan Atasever daha önce de Kanal D de ekrana gelen Yazın Öyküsü dizisinde oynamıştı.

Vildan Atasever İlk oyunculuk hayatına İki genç kız filminde handan karakteri ile başlamış ve daha sonra bir çok filmde de rol almıştır. Sinema dünyasında çıkışı ona Altın Portakal kazandıran İki Genç Kız adlı film ile oldu. Filmde canlandırdığı sınıf atlamaya hevesli genç kız rolü ile 42. Antalya Film Festivali‘nde “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü“nü aldı. Tek Yürek dizisinde kuaför İlknur‘u canlandıracak olan Vildan Atasever bakalım izleyiciden nasıl bir puan alacak.Tek Yürek Dizisi kuaför İlknur

Vildan Atasever 1. Evliliğini 2001 de Gazeteci Taylan Kılınç ile yapmış ancak 16 Şubat 2007 de boşanmıştır. 2. evliliğini ise 10 Nisan 2010 da oyuncu İsmail Hacıoğlu ile yapmıştır. Vildan Atasever sosyal medyada da oldukça aktif bir isim olarak göze çarpmaktadır. Vildan Atasever instagram adresine buradan ulaşabilirsiniz.. instagram.com/atasevervildan Vildan Atasever Tek yürek dizisindeki Kuaför İlknur karakterini nasıl buldunuz, başarılı mı sizce? Yorumunuzu bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2018