Tek Yürek Konusu Nedir ? Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

TRT 1 yeni dizisi Tek Yürek konusu nedir oyuncuları kimler, sürpriz isimler var mı? 13 Haziran perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisi Tek Yürek bu yazın en çok reyting alacak dizilerinden olacak. Hangi yaz dizisi ne kadar izleniyor sitemizde alakalı güncel konumuzda bulabilirsiniz.

Tek Yürek Konusu Nedir Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor

Tek Yürek Konusu Nedir ?

Kanada’da uzun yıllardır yaşayan Halit eşini kaybeder. Psikolojik olarak bunalıma girmiştir. Kızı Deniz ve Oğlu Rüzgar hayata onu bağlayan tek dayanağı olmuştur. Bozulan psikolojisi iş hayatına da yansımıştır. Sinirli ve stresli biri olmuştur. Buz hokeyi koçluğu yaptığı yine sıradan bir gün öğrencilerinden birisi ile tartışır. Biraz ileri giden tartışmanın sonunda kariyerine son verilir ve elindeki lisansı Kanada polisi tarafından alınır.

Tek Yürek Konusu Nedir

Koçluktan sonra zor durumda kalan Halit Türkiye’ye geri dönmeye karar verir. Elindeki son kalan parası ile Türkiye’ye dönmek ve babasından kalan çok iyi olmayan evde yaşamaktan başka çare düşünemez. Taşındıkları semtin belediye başkanı ile şansa tanışması hayatındaki ikinci şans olmuştur. Başkan Halit’i dinlediğinde ona ilçenin yeni açılacak buz pisti için takım kurmasına izin verir. Spora teşvik için hayatını adamış bir belediye başkanının tam istediği adamdır Halit. Yıllarca boş durmuş pisti geri dönüşüm projesinde tekrar canlandırma görevi Tek Yürek konusu nedir içerisinde Halit’in dizideki görevi olmuştur.

Tek Yürek Halit hemen kolları sıvamış hayatında eski yaptığı yanlışlardan ders alarak çok güçlü azim ile yeni pistinde çok büyük işlere imza atacağına inanmıştır. Ancak Türkiye’de pek bilinmeyen spor dalı onun en zor anıdır. Dünya şampiyonu çıkartma hayali kuran Halit etrafında bir tane buz hokeyinden anlayan adam bulamamıştır. Kolları sıvayan Halit mahalle delikanlılarını toplar. Onlara bilmedikleri bu spor dalını anlatır ve ikna eder. Tek Yürek yeni dizi konusu bundan ibaret olup Koçluğunu Halit’in yaptığı sporcuların yetiştirildiği ve önce Türkiye sonra dünya liderliğine uzanacak bir adamın hikayesini izleyeceğiz.

Hilmicem’in Dizisi Tek Yürek Oyuncu Kadrosu Kimler Var

Tek Yürek Oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor ?

Hercai lakabı ile Yiğit aslında bizim tanıdığımız ve bildiğimiz namı ile Survivor Hilmicem İntepe oynuyor. Daha önce Yetenek Siz Siniz Türkiye, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştı. Şimdi ise Tek Yürek dizisindeki Yiğit karakterini canlandırıyor. Ara Bulucu olan Yusuf, Becerikli lakabı ile Oğuzhan, Çocuk Kalpli olan Arif, Mazlum ve mahalledeki kötü rolü üstlenmiş Sait’in oğlu olan Umut rol alıyor. Oyuncular hakkında detaylı bilgileri alakalı konularımızdan izleyebilirsiniz.

Tek Yürek Dizi Resmi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2019