Tek Yürek Ümit Besen Konuk Ne Zaman Hangi Bölüm ?

TRT1 kanalının yaz dizisi olan Tek Yürek sürpriz bir konuğu ağırlamaya hazırlanıyor. Reytinglerin yükselmesi ve dizisinin biraz daha tanıtılabilmesi için Ümit Besen ile anlaşan yapımcıya mesaj yağıyor. Tek Yürek Ümit Besen ne zaman konuk olacak hangi bölümde ve hangi tarihte bu bölüm yayınlanacak ? Ümit Besen’in Tek Yürek’te söylediği şarkı çok beğenildi.

Tek Yürek Ümit Besen Konuk Ne Zaman Hangi Bölüm

Gelen yoğun mesajların üzerine Ümit Besen bir reklam videosu ile karşımıza çıktı. Tek Yürek dizisine konuk olacağını doğrulayan usta sanatçı Türkiye’nin en iyi Türk Sinema oyuncuları arasında bulunuyor. Hem yazdığı hem de bestelediği sayısız eseri ile yıllarca unutulmayacak usta sanatçı Ümit Besen TRT 1 dizisine konuk olmayı kabul etti.

Tek Yürek Ümit Besen hangi gün gelecek ?

Tek Yürek Ümit Besen’in konuk olduğu bölümü izlemek için şimdiden gün sayan fanatikler 20 haziran perşembe gününü ip ile çekiyor. Gençlere cep telefonu üzerinden bağlandığı reklam videosu şimdiden binlerce izlenme sayısı aldı. 17 saniyelik videoyu sizin için konumuzun sonunda yayınladık. Eğer siz de yıllar sonra Ümit Besen’in oynadığı diziyi izlemek isterseniz kimselere söz vermeyin. 20 Haziran akşamı TRT1 ekranlarında 20:00 itibari ile cipsleriniz elinizde hazır olun. Ümit Besen’in Tek Yürek dizisine devam etmesini isteyenler yorumlar kısmından bu dileklerini lütfen yazsınlar. Emin olun en az sizin kadar da Ümit baba tüm yorumları takip ediyor. Ümit Besen’in Tek Yürek’te söylediği şarkı tüm izleyicilerin gönüllerini okşayarak onlara geçmişi hatırlattı.

Tek Yürek Ümit Besen hangi gün gelecek

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tek Yürek Ümit Besen Konuk Ne Zaman Hangi Bölüm ? (1 Yorum)

  1. Tek yürek çok güzel bir dizi ailece severek ve eğlenerek izliyoruz inşallah uzun soluklu bir dizi olur

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019