Tek Yürek Umut Kimdir ? Arda Anarat Kaç Yaşında İnstagramı

Tek Yürek dizi oyuncuları arasında en küçüklerinden birisi Arda Anarat’tır. Tek Yürek Umut kimdir kaç yaşındadır ? Takımın genç oyuncusu enerjisi ile her zaman doping olmuştur. Peki Tek Yürek Umut Kara kimdir detayları ve bilinmeyenlerini inceleyelim.

Tek Yürek Umut Kimdir Arda Anarat Kaç Yaşında İnstagramı

TRT 1 de yayınlanan sevilen dizinin tatlı oyuncusu Tek Yürek Umut kimdir Arda Anarat kaç yaşındadır tanıyalım. 1999 doğumlu henüz yirmi yaşındadır. Ailesinin de yönlendirmesi ile oyunculuğa attığı ilk adım Leyla Şirin ajansına kaydolması ile olmuştur. Kısa zamanda şansı yaver gitmiş Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır. Ertuğrul Bey’in kardeşi Dündar Bey olarak yüzünü sadece Türkiye değil tüm dünyaya tanıtmayı başarmıştır. Başarılı oyuncu Ay Yapım projesi olan Çukur dizisinde de oynamıştır. Dizi içerisindeki Efe karakteri ile Arda Anarat’ı hatırlarsınız. Arda Anarat geçmiş iki büyük dizideki başarısını Tek Yürek dizisindeki başrol oyunculuğu teklifi alarak göstermiştir. Tek Yürek Umut kim gerçek hayatında neler yapar ?

Umut yani Arda Anarat babası tarafından çocukluk döneminde çok takdir edilmemiş yaptıkları yüzünden hep uyarılmıştır. Ancak Arda kendisini kimine göre zeki, kimine göre aptal kimine göre akıllıyım size göre nasıl isem ben oyum ama ben kendime çok farklıyım sözleri ile farklılık yaratmıştır.

Tek Yürek Umut Kimdir ?

Umut temiz yürekli takımın küçük oyuncusudur. Kekeme engeli olan Umut arkadaşları tarafından çok sevilmektedir. Bazı insanlar Umut’u aptal görürken bazıları çok akıllı olduğunu kabul eder. Düşündükleri her zaman çok farklı olmuştur. Babası Sait oğlu ile hiçbir zaman gurur duymamıştır. Umut babasından alamadığı öz güvenden sonra başarılı olamamaktadır. Tek hayali kendisinin çok özel olduğunu ve farklı bir çocuk olduğunu herkese gösterebilmektir. Tek Yürek dizisindeki Umut takımın en sevilen ve dış güçlere karşı en çok kollanan kardeşidir.

Tek Yürek Umut Kimdir

Tek Yürek Halit Hoca’nın daveti ile başladığı buz hokeyini çok sevmeye başlamıştır. Çünkü sahada herkes kaskını takınca eşittir ve Umut için inanılmaz zevklidir. Halit Hoca’ya onu buz hokeyine aldığı için çok teşekkür eder. Babası Sait ise mahallenin kötü adamı olup pis işlerden sorumludur. Oğlu dediklerini yapabilecek kapasitede olmadığı için hiç sevmez. Sait işlerini daha çok ihtiyacı olup zor durumdaki Yiğit‘e yaptırır. Yiğit Sait’in pis işlerini yaparak borçlarını ödeyen akşamları ise kardeşine baba şevkati vererek derslerinde yardımcı olur, hayatını idam ettirir. Tek Yürek Umut kimdir derseniz Sait’in oğludur ancak hiç babasına çekmemiştir. Arda Anarat’ı @ardaanarat tagı ile İnstagram üzerinden takip edebilir set içi güncel resim ve videoları ilk siz görebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.