Teklif Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti ve Fragmanı

Çok yakında yep yeni bir dizi ile pastel yapım kendini göstermeye çalışıyor. Bu sezona üç dizi hazırlayan Pastel Film’den yepyeni bir dizi daha geliyor! Teklif isimli Dizisinin Oyuncuları Konusu Özeti ve Fragmanı dizihaberi.tv sitemizde sizler için özenle hazırlanacak. Teklif dizisi kadrosu oyuncuları kim kimdir tamamını buraya ekleyeceğiz..

Geçtiğimiz haftalarda final yapan ‘Kalbimdeki Deniz’, isimli fox tv dizisi ile cumartesi günleri yayına başlayacak olan ‘İnsanlık Suçu’ ve haftaya cuma yayına başlayacak ‘Bir Mucize Olsun’ dizilerinin de yapımcısı olan Pastel filmin uzun vadede düşündüğü yeni dizi projesi olan Teklif dizisi büyük ilgi görecek gibi konusu ve oyuncuları ile..

Pastel Film’den ”Teklif” adında yeni bir dizi 2018-2019 yeni sezonu için geliyor. Yabancı Damat, Ihlamurlar Altında, Hatırla Sevgili, Gönülçelen gibi bir çok başarılı dizide imzası olan senarist Nilgün Öneşin imzası ile ekrana taşınacak olan ve başarılı yönetmenlerden birisi olan adından sıkça söz ettiren Tomris Giritlioğlu imzasıyla ekranlara gelecek Teklif dizisinin hazırlıkları cast aşamasında sürüyor.

Teklif dizisinin büyük ihtimalle yeni sezonda ekrana gelmesi beklenirken henüz oyuncu kadrosu hakkında bir açıklama veya anlaşma sözleşme yapılan bir oyuncu başrol olmadığı ancak senaryoya uygun isimlerin tespit edildiği ve kısa sürede imzaların atılıp cast aşamasının tamamlanacağı açıklandı. Teklif dizi oyuncuları belli oldukça buradan duyuracağız sizlere.

Senaryosu ve konusu sır gibi saklanan ve Kanalı henüz belli olmayan ”Teklif” dizisi yeni sezon için hazırlık aşamasında. Teklif Dizisinin Özeti ve Konusunu tüyolarını daha sonra sizlerle paylaşacağız. Şimdilik Pastel yapımdan bir açıklama ve detay paylaşımı gelmedi. Oyuncular belirlenince detayları da ilk olarak buradan paylaşacağız sizlerle..

Sizlerde Teklif Dizisi hakkında hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı konusunda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Oyuncular belli olup Teklif Dizisi tanıtım fragmanı çıkınca ilk olarak buradan sizlerle paylaşacağız. Not: Hande Soral Teklif dizisinin ilk oyuncusu olabilir. Kendisine sözleşme götürüldüğü oyuncunun inceleme yapıp kararını daha sonra bildireceği söyleniyor..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.