Temizlik Benim İşim Hangi Kanalda Ne Zaman

Temizlik Benim İşim hangi kanalda yeni bölümleri hangi gün yayınlanıyor? Temizlik Benim İşim yarışmasına katılmak yürek ister. Kendinize güveniyor musunuz? Yep Yeni bir yarışma yeni bölümleri hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor ?

Temizlik Benim İşim Hangi Kanalda Ne Zaman

Temizlik Benim İşim Hangi Kanalda ?

Temizlik Benim İşim yarışma programı Fox Tv’de yayınlanıyor. Sunucusu instagram üzerinde birçok oyuncudan daha çok takip edilen @kadir_ezildi tagının sahibi Kadir Ezildi. 400 bin takipçisi bulunuyor. Ancak temizlik konularında uzmanlığı ile aslında bir yarışma değil ev hanımlarına eğitim veriyor da diyebiliriz.

Temizlik Benim İşim Hangi Kanalda ?

Temizlik Benim İşim Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Programın başlama tarihi henüz belli değil. Kulislerden gelen bilgilere göre Fox Tv’nin yeni yarışma programı eylül ayı içerisinde başlayacak. Tanıtım fragmanları şimdiden yayınlanan yarışma için gün sayıyoruz. Temizlenmez denilen evler, temiz sandığımız banyolar mutfaklar. Temizliğe dair tüm püf noktaları Kadir Ezildi’den uygulamalı öğreneceğiz.

Temizlik Benim İşim Ne Zaman Yayınlanıyor ?

Temizlik Benim İşim hangi kanalda yayınlanıyor yeni bölümleri hangi gün gibi soruların yanıtını konumuzda bulabilirsiniz. Ayrıca Temizlik Benim İşim başvuru formu doldurmadan önce yarışmacı seçilebilmeniz için püf noktalarını anlattığımız yazımızı özen ile okumanızı öneriyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=daKWW5u6bRg

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.