Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı ve Başvuru İletişim

Temizlik Benim İşim sunucusu kimdir kaç yaşındadır nerelidir. Fox Tv’nin yeni yarışma programı Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi kimdir instagram hesabı ve iletişim bilgileri? Temizlik Benim başvuru formu ve ödül hakkında detayları konumuzda bulabilirsiniz.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir ? Kadir Ezildi İnstagram Hesabı ve Başvuru İletişim

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir ? Kadir Ezildi

İnstagram hesabından çok yakında Fox Tv’deyim diye açıklama yapan ardından kanaldan doğrulama gören Kadir Ezildi kimdir ? Başarılı oyuncu daha öncelerinde hangi projede yer alıyordu hangi programı sunuyordu ? İstanbul Maltepe’de yaşayan 24 yaşındaki başarılı sunucu bu yıl Fox Tv’nin yarışma programları arasındaki sunuculuk görevini kaptı. Kendisini uzun yıllar tv ekranlarında izlemeye hazır olur.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kimdir ? Kadir Ezildi

Kadir Ezildi Kimdir ?

Kendisini yine temizlik programından tanıyoruz. TLC kanalında Temizlik Avcıları sunucusu olarak program sunan Kadir Bey başarısını bir adım ileriye taşıyarak daha fazla reyting alabileceği Fox Tv’ye geçti. 2019-2020 Fox Tv’de yayınlanacak yarışmalar arasında önemli yarışmanın sunucusu oldu. Özel bir hastanede depo görevlisi olan Kadir Ezildi üye olduğu ajans sayesinde ekranlar ile buluşmuştur. 1995 doğumlu 24 yaşındaki yakışıklı sunucu bu yıl Temizlik Benim İşim sunucusu olarak işe başlayacak.

Kadir Ezildi Kimdir ?

Küçük yaşından beri temizlik konularına ilgisi olan Kadir Bey aslen Konyalıdır. Annesi Bayburt’lu olan Kadir daha çok komşular ile iç içe büyüdüğünü söylüyor. Erzurum’lu olan komşularından hayatı için çok şey öğrendiğini söylüyor. Kendi özel hayatında da evde olduğu zamanının büyük bölümünü temizlik ile geçiriyor. Bu yüzden eve gelen ziyaretçilerinden hiç memnun kalmıyor. Programda temizliğin ayrıntılarını tüyo şeklinde iletmesi en kadınlarına çok şey öğretiyor.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi İnstagram Hesabı ve İletişim

Temizlik ustası Kadir Ezildi instagram üzerinden sürekli paylaşımlar yapmaktadır. Siz de temizliğe hayatını adamış çok önemli püf noktaları araştırmacı ruhu ile keşfetmiş Kadir Bey’i sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 400 bin takipçiden fazla takip edeni vardır. @kadir_ezildi tagı ile instagram hesabı üzerinden videolarını izleyebilir kendisine mesaj gönderebilir yorum yazabilirsiniz. Kadir Ezildi iletişim konusunda çok hassastır.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi İnstagram Hesabı ve İletişim

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi’nin Sunduğu Programlar

Kadir Ezildi daha çok sosyal medya fenomenidir. Çok farklı alanda resim ve videolar paylaşmaktadır. Özellikle kadınların arayıp bulamadığı adam rolündedir. Temizlik aşkı ile yanıp tutuşan Kadir Ezildi TLC kanalında Temizlik Avcısı programının sunucusu idi. Yeni kanalı Fox Tv’de yeni yarışma programı Temizlik Benim İşim adı altında her hafta 10 bin TL para ödülü verecek.

Temizlik Benim İşim Sunucusu Kadir Ezildi’nin Sunduğu Programlar

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

fox.com.tr/Temizlik-Benim-Isim/ekstra/37/Basvuru-Formu linki üzerinden başvuru vurabileceğiniz yarışma programına katılmadan önce nasıl yarışmacı olunur tüyolarımızı anlattığımız yazımızı okuyunuz

  • Tüm soruları okuyup en az 1 gün düşünün
  • Kendinizi Temizlik Benim İşim Başvuru Formu analistlerinin yerinde Düşünün
  • Sizden programın beklentisi yönünde ortak cevaplar verin
  • Başvuru Formu göndermeden önce son bir kere siz olsaydınız yarışmacı adayı seçer miydiniz düşünün

Temizlik Benim İşim sunucusu Kadir Ezildi kimdir programa nasıl başvuru yapılır ? Başvuru formu göndermeden önce dikkat etmeniz gereken kriterler tüyolar hakkında sayfamızın altından bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

YORUMLAR

  1. Tuvalet temizliğinde teller ile ovmayın tuvaletin suyunu bir süngerle boşaltın tuz ruhunu dökün göreceksiniz kefler parçalanacak İzmir’den Ülker ablan ayrıca senin kovadan bende aldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.