Teşkilat Dizisi Hangi Gün Hangi Kanalda

teskilat konusu oyunculari

Kısa adı ile Mit uzun adı ile Milli İstihbarat Teşkilatı destekleri le çekilen ve Teşkilat dizisi. Hangi kanalda ne zaman, nerede çekiliyor, oyuncu kadrosunda kimler var gibi başlıca soruları yanıtlamaya çalışacağımız yazımızı okumaktasınız.

7 Mart 2021 Akşamı ilk bölümünü izlediğimiz Teşkilat dizisi pazar akşamları TRT 1 ekranlarında saat 21:00 da yayınlanıyor. Yayınlandığı günden beri izleyicilerden tam not alan dizi sosyal medyada özellikle adından söz ettiriyor. Geniş oyuncu kadrosu, kaliteli ve akıcı senaryosuyla her hafta sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Dizinin yapımcılığı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar yapmakta, peki teşkilat dizisi nerede çekiliyor? dizinin çekimleri Ankara’da kurulan özel bir sette titizlik ile çekilmekte.

Daha dizinin ilk bölümlerinde olmamıza rağmen Teşkilat dizisi sezonun en kaliteli projelerinden biri olarak kabul görmeye başladı bile. İlk iki bölümü reyting rekorları kırdıktan sonra izleyicilerin diziden beklentisinin yüksek olduğunu beklemek normal.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları

Dizinin kemik oyuncu kadrosunu, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Ezgi Eyüpoğlu, Ezgi Şenler, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Mehmet Usta, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingül oluşturmakta. Usta kadronun üstün oyunculukları diziye ayrı bir kalite katmış ve izleyicileri daha da bağlamış durumda.

Dizinin Konusu

Dizinin konusu Mit teşkilatında görev yapan 7 görevlinin başka bir özel ekip için ölmesi ve yurtdışı istihbarat servisleri ile verilen zorlu mücadeleler ele alınıyor. Diğer teşkilatların Türkiye üzerinde kurdukları oyunları çözmek ve gerçekleşmeden bertaraf etmek için çaba gösteren bir ekibin bitmek tükenmek bilmeyen aksiyon dolu hikayesinden oluşuyor.

Teşkilat dizisi birinci bölümü izle – Bölümü İzlemek İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version