Teve2 Hayat Akarken İletişim Katılım Başvuru Bilgileri Sunucusu Selen Görgüzel Alkan

Teve2’den Yeni bir gündüz kuşağına program geliyor. Bu yeni TeVe2 programı yepyeni bir Gündüz kuşağı ve birçok konuda uzman konukların yer alacağı ve izleyicilere detaylı bilgilerin paylaşılacağı sağlık Yaşam Spor güzellik makyaj ve astrolog ile ilgili Hayat akarken isimli yeni bir program geliyor! Teve2 Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan oldu:

Teve2 Hayat Akarken Bilgileri Sunucusu Selen Görgüzel Alkan olduTeve2 Hayat Akarken Bilgileri Sunucusu Selen Görgüzel Alkan

Teve2 Hayat Akarken programının Sunuculuğunu Selen Görgüzel Alkan’ın üstleneceği program birçok konuda uzman doktorları güzellik uzmanlarına ve konuya duyarlı ünlü isimleri bir araya getirerek izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı aynı zamanda onları bilgilendirmek Zayıflama diyet güzellik akapuntur gibi birçok konuda Merak edilenleri enine boyuna konuşmak için yepyeni bir program başlıyor ve bu program 3 Aralık 2018 pazartesi yayına başlıyor.

Teve2 Hayat Akarken Programın ilk bölümüne 3 Aralık Pazartesi günü Selen Görgüzel Alkan’ı eşi oyuncu Hamdi Alkan, Akunptur ile hayat kurtaran Dr. Murat Topoğlu, Uzman Psikolog Esra Ezmeci, Yüksek Gıda Mühendisi Elif Tanuğur Samancı ve Astrolog Demet Hoşman konuk olacak. birçok konuda detaylı bilgilerin verileceği Teve2 Hayat Akarken programına sizde konuk olarak telefonla bağlanabilir merak ettiklerinizi sorabilir WhatsApp ve telefon sosyal medya araçlarını kullanarak programı aktif katılımcı olabilirsiniz.

Teve2 Hayat Akarken İletişim Katılım Başvuru Bilgileri

Teve2 Hayat Akarken programına alınan konutlar çok kısıtlı olduğu için ve genellikle belirli olduğu için gitmeniz oldukça zor olabilir ancak programa telefonla faksla ve sosyal medya üzerinden göndereceğiniz mesajlar ile katılıp sorularınızı yöneltebilirsiniz. başarılı bir sonucu olan Selen görgüzel Alkan ın üstlendiği Teve2 Hayat Akarken programı gündüz kuşağının en beğenilen TV akışlarından birisi olması bekleniyor. ”Hayat Akarken” pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 11.30’da Teve2’de!

Teve2 Hayat Akarken WhatsApp İletişim Katılım Başvuru BilgileriTeve2 Hayat Akarken programına katılmak için sunucusu olan Selen görgüzel Alkan hakkında bilgiler almak için ve iletişim kurmak için bu sayfaya geldiyseniz aşağıdaki bilgilerden faydalanarak Sizler de hem kanalla hem de hayat akarken programı ile ilgili Detaylara ulaşabilir gerekli durumlarda sorularınızı veya merak ettiklerinizi aşağıdaki iletişim araçlarıyla programa gönderebilirsiniz şimdiden katılımınız için teşekkür ederiz. Teve2 Hayat Akarken programı hakkında ve sunucusu Selen görgüzel Alkan hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Teve2 Hayat Akarken WhatsApp İletişim Katılım Başvuru Bilgileri

Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar / İstanbul
Telefon : 0212 413 61 00
Faks : 0212 413 52 77
E-Posta : info@teve2.com.tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018