The Good Doctor 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak Nereden Nasıl İzlenir ?

The Good Doctor 3. sezon ne zaman başlayacak nereden nasıl izlenir ? Çekimlerine başlanan diziden ilk kulis bilgileri gelmeye başladı. Ülkemizde Mucize Doktor olarak yeniden çekilen dizinin yurt dışında 3. sezonu çekiliyor.

The Good Doctor 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak Nereden Nasıl İzlenir ?

The Good Doctor 3. Sezon Ne Zaman

İlk iki sezonu ile büyük beklenti oluşturan 3. sezon başlama tarihi belli oldu. Çekimlerine başlanan Amerikan dizisi tarih verdi. Grey’s Anatomy’den sonra ABC kanalının en çok izlenen dizisi olarak karşımıza çıktı. Otizm sendromlu DR. Shaun Murphy’un üstün yeteneğini konu alan dizi 40 ile 45 dakikalık bölümler şeklinde toplam 36 bölüm yayınladı. ABC kanalı için 3. sezon anlaşmasına imza atan dizi Dr. House yolunda ilerliyor. 3. Sezon 24 Eylül’de yayınlanacak.

The Good Doctor 3. Sezon Ne Zaman

The Good Doctor Nereden Nasıl İzlenir ?

Mucize Doktor dizisinin orjinalini izlemek isterseniz ABD’nin önemli kanalları arasında ABC’yi takip edebilirsiniz. 3. sezonu 24 eylül itibari ile haftada bir yayınlanacak. Geçmiş bölümlerini de ABC kanalının resmi web sayfasından takip edebilirsiniz.

The Good Doctor Nereden Nasıl İzlenir ?

The Good Doctor – Mucize Doktor

Ülkemizde Taner Ölmez’in canlandıracağı Mucize doktor dizisi eylül ayının üçüncü haftası Fox Tv’de başlayacak. Senaryonun paralel olduğu ama 40-45 dakikalık bölümler yerine Türk dizi standartlarına uygun olarak yayınlanmasını bekliyoruz. Gelecek bölümlerde işlenecek konuların tüyoları için dizinin orjinalini izleyebilirsiniz.

The Good Doctor – Mucize Doktor

The Good Doctor 3. sezon ne zaman başlıyor tarihi ve yeni bölümleri nereden nasıl izlenir hakkındaki konumuza hoş geldiniz. Mucize Doktor olarak ülkemizde çekilen dizinin orjinali hakkındaki ilk bilgileri sizlerle paylaştık. Eklenmesini istediğiniz konuları bize yorumlar kısmından gönderin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2019