The Protector Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı

Hakan: Muhafız (The Protector) 2’nci sezon ilk tanıtımı paylaşıldı. The Protector dizisi yani Hakan Son Muhafız dizisi 1 sezon yayınlandı. Netflix’te yayınlanan ve çok sevilen Hakan Muhafız dizisi 2. sezonun ilk fragmanı yayınlandı. Hakan Muhafız dizisinin 2. sezonunun ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Fragman yayınlanınca dizide yeni bir oyuncu görüldü.

Yeşilçamın dev ismi olan Cüneyt Arkın Netflix’in dizisi Hakan Son Muhafız dizisine katılıyor. Cüneyt Arkın’ın girmesi ile dizi daha önemli bir hal alır bence. Böyle önemli bir ismi dizi de ağırlamak çok büyük bir onur. Hakan Muhafız dizisi 2. sezonun ilk fragmanında ilk sezona ait bazı görüntüler var. Yayınlanan fragman oldukça dikkat çekici. Bu yüzden Hakan Muhafız dizisi severler merakla bekliyor yeni sezonun başlamasını.

Hakan: Muhafız 2. sezon için ilk fragmanı yayınladı. Hakan Muhafız dizisi 2. sezonunda Zeynep ile konuştuğu görülen Cüneyt Arkın dizi de hangi rolde henüz açıklanmadı. Ancak Zeynep’in babasının ölmesinden sonra ona yok gösterecek kişi olacağı tahmin ediliyor. Çünkü deniz kıyısında bir banka oturup konuşuyorlar dertleşiyorlar Zeynep ve Cüneyt Arkın.

Hakan Muhafız dizisi fragmanın sonunda ilginç bir sahne yer alıyor. Leyla’nın Uyanış Sahnesi. Hakan Muhafız dizisi ilk sezonun son bölümünde Hakan Leyla’yı ölümsüzün kanıyla canlandırmaya çalışırken tüm ölümsüzlerin uyanışıyla zor bir duruma düşmüştü. Leyla yeni sezonun ilk fragmanında elleri bağlı olarak görülüyor. Leyla uyandı ancak insan olarak mı yoksa ölümsüz olarak mı bu soru cevabını yeni sezon başladığında alacak?

Faysal Erdem aşık olduğu Rüya’yı uyandırma çabası olumlu sonuçlanmıştı sezon finalinde. Faysal ve Rüya kaçmıştı ancak diğer ölümsüzler onları pek sevmiyor. Bu yüzden yeni sezonda sürpriz bekliyor onları. Hakan: Muhafız 2. sezon dizisi ile ilgili bize ulaşan bilgiler bu kadar. Hakan Muhafız 2. sezon ne zaman başlayacak tam bir tarih açıklanmasa da yaklaşık olarak söylendi.

Hakan Muhafız 2. sezonu Nisan ayında yayınlanacak. Fragmanı yayınlanan dizinin 2. sezonu nisan ayında yayınlanınca hemen 3. sezonu merak edeceksiniz. Hakan Muhafız dizisi beğenilerek izlendikçe yeni sezonlar çekilecektir. Hakan Muhafız dizisini siz izliyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2019