The Shop Uninterrupted Mağaza Kesintisiz Yeni Bölüm 4 Mayısta.

The Shop Uninterrupted Mağaza Kesintisiz  Yeni Bölüm 4 Mayısta

LeBron James ve Maverick Carter’ın Kesintisiz ile işbirliği içinde, HBO Sports, süzülmemiş konuşma ve spor ve eğlence alanındaki en büyük isimlerden tartışmalar sunuyor.

Dükkan: Kesintisiz , izleyicilere birçoğu serbest akan ve ruhlu tartışmalar için bir sığınak sağlayan bir tür berber deneyimi sunar. Seri, spor, müzik, dünya etkinlikleri, iş dünyası ve kültürle bütünleşmiş diğer konularda dürüstçe konuşabilen seçkin bireyleri bir araya getirmek için ülke çapındaki berberleri ziyaret edecek

HBO Spor doğaçlama serisi sunmak için LeBron James ve Maverick Carter dijital medya şirketi, kesintisiz, ile işbirliği yapıyor Dükkanı: Kesintisiz , münhasıran HBO. Filtrelenmemiş sohbetler ve spor ve eğlencenin en büyük isimlerinden bazılarıyla tartışan show, yıl boyunca periyodik olarak yayınlanacak.

Serinin dört kez NBA MVP LeBron James ve Maverick Carter oynadığı bir sanatçısını var. İlk şovun başlıkları arasında rap simgesi Snoop Dogg, New York Giants’ın geniş alıcısı Odell Beckham Jr., New Orleans Saints, Alvin Kamara, üç kez NBA şampiyonu olan Draymond Green, iki kez WNBA MVP Candace Parker ve Peabody ve Emmy kazanan Jon Stewart.

Dükkan: Kesintisiz , izleyicilere birçoğu serbest akan ve ruhlu tartışmalar için bir sığınak sağlayan bir tür berber deneyimi sunar. Dizi, dürüst bir şekilde spor, müzik, pop kültürü, dünya etkinlikleri, iş ve diğer kültürel açıdan ilgili konularda konuşabilen seçkin bireyleri bir araya getirmek için ülke çapındaki berberleri ziyaret edecek.

“ Mağaza biz Kesintisiz oluşturulan tam olarak neden ise,” James diyor. “Büyüdüğüm gibi, gerçek bir berber dükkanında olan herkes, bu gösterinin neden bu kadar inanılmaz olabileceğini biliyor. HBO bizim fikrimize inandığı için çok heyecanlı ve özel bir şey yaratmamıza yardımcı oluyor. ”

Mağaza: Kesintisiz LeBron James, Maverick Carter, Peter Nelson ve Rick Bernstein tarafından üretilen icra; denetleyici yapımcı Bentley Weiner.

The Shop: Uninterrupted Mağaza Kesintisiz Nereden nasıl izlenir.

Yayın hakları HBO da bulunan The Shop Uniterrupted i HBO nun resmi sitesine üye olup izleyebilirsiniz.

 

The Shop: Uninterrupted daha önceki bölümlerde ne oldu bir göz atalım.

 

Anthony Davis ve LeBron NBA Hayatı Hakkında Ticaret Hikayeleri

Anthony Davis, NBA yıldızının unutulmaz yaz sezonu söylentilerini tartışmak için LeBron ve Maverick’e katıldı. Mağazaya Jamie Foxx, Meek Mill, 2 Chainz ve Antonio Brown girdi

Lena Waithe ve Chris Bosh Gerçekleştir
LeBron ve Maverick, hip hop efsaneleri Nas, Ice Cube ve Mary J Blige ile kesti, Miami Heat çalışan arkadaşı Chris Bosh ile yeniden bağlantı kurdu ve Lena Waithe, Jimmy Kimmel ve Rams’ın yıldızı Todd Gurley’i davet etmeye davet etti.
Drake ailesine fotoğraf getiriyor
Grafik sanatçısı oğlu hakkında açılır ve basketbol yıldızları Ben Simmons, Elena Delle Donne, Victor Oladipo ve Mo Bamba hızla gelişen kariyerlerini tartışır.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2019