The Taste Asaf Saner Öldümü ? Eşinin Durumu Nasıl Neden Yok

Kocaeli Başiskele’den bugün kötü haber geldi. Kendisini geçen hafta tanıdığımız The Taste Asaf Saner öldü mü? Yarışmanın en yaşlı deneyimi olan Asaf’tan kötü haber geldi. Fox Tv’nin yarışmacısının eşi nasıl ? The Taste Asaf neden yok ?

The Taste Asaf Saner Öldümü Eşinin Durumu Nasıl Neden Yok

Kocaeli Başiskele mevkiinde eşi Ayten Saner ile kendi araçlarında seyir ediyorlardı. Ovacık Mahallesi, Salim Dervişoğlu Caddesi’ne girdiklerinde hayatının bitmesine saniyeler kaldığını nereden bilebilirdi ki. 41 RF 162 aracı ile giderken yoldaki çalışmayı geç fark etti. Bir anda panik yapan Asaf çalışma alanına girdi. Arabanın moment dengesi bozulunca takla atmaya başladı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden Asaf ile Eşi Ayten hanım araç ile havada takla atarak betondan yapılmış sert ve kalın bariyere çarparak durdular. Ancak bu çarpma Asaf’ın son nefesine mal oldu.

The Taste Asaf Saner Nasıl Öldü

Yakınlardan gelen halk yardımına koşarken ambulansa ve polise haber verildi. Olay yerine gelen güvenlik ve sağlık ekipleri Ayten Saner’i kurtardılar. Vücudunda çeşitli darbeler olduğu ancak hayati tehlikesi olmayan Ayten’i kimse ambulansa bindiremedi. İç organları ile alakalı bir sıkışma kanama olabilirdi. Ancak Ayten Hanım Asaf’ı almadan hiç bir yere gitmem diyerek eşinin öldüğüne inanmadı. Son yolculuğuna kadar aracın içinden çıkmasını an ve an takip ederek bekledi.

The Taste Asaf Saner neden Öldü

Olduğu yerde direksiyon ve tavan arasına sıkışan Asaf olay yerinde can vermişti. Sağlık görevlilerinin gözlerini kapattığı Asaf’ın mekanı cennet arkasında bıraktığı ailesinin ise sabrı cihan olsun. Olay sonrasında hastaneye götürülen eşi Ayten hanım yapılan kontrol sonucunda aldığı rapor ile hastaneden ayrılır iken Asaf bu gün toprağa verilecek. Yeni katıldığı yarışma programında at antrenörü olduğunu söyleyen Asaf sempatik ve gençlik ruhuna sahipti. Yarışma programına atraksiyon olması için katıldığını farklılıkları sevdiğini söylemişti. Zaten giyimi konuşması imajı onun farklı kişiliğini ön plana çıkarıyordu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019