The Taste Emel Kimdir ?

Fox Tv yeni yemek yarışma programına katılan The Taste Emel Kimdir ? Kaç yaşında geçmişi bu haftaki performansı elendi mi kavgası konuşması hepsi bu konumuzda güncellenecek. The Taste Emel kimdir merak ediyorsanız sizlere gelen ilk bilgiler ile tanıtımını yapalım.

The Taste Emel Kimdir

The Taste Emek kimdir daha önce profesyonel aşçılık yapmış mıdır nerede ? Yarışma programının pişirme ustası Emel 33 yaşındadır. Profesyonel aşçılık yapmasa da sanayi tipi mutfaklara hakimdir. Özellikle yüksek ateşte pişirdiği yemekleri ile ünlüdür. Mutfağın en hızlı aşçıları arasındadır. Güveni ise herkesin yaktığı hızdaki ateşte eti bile yumuşatabilme özelliği bulunmaktadır. Kızgın yağda sebze haşlaması en sevdiği yemektir.

The Taste Yarışması Emel Kimdir Fox Tv

Emel özel röportajında yarışmacı arkadaşlardan korkmadığını ancak çekindiği jüri üyesi olduğunu söyledi. Israrlarımız üzerine Emel, The Taste jüri üyesi Şemsa Denizsel‘den korkuyormuş. Lafını esirgemeyen şefime saygım sonsuz ancak rakiplerim arasında benim kadar başarılı kimseyi görmüyorum dedi. Birinci olacağıma inanıyorum ancak finale kalmadan eleneceğime ihtimal vermiyorum diyerek The Taste yarışmasındaki iddiasını Emel açık sözlülük ile açıkladı. Kendisine yarışmada başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.