The Taste Eren Kimdir ? Eren Elendi mi ? Ne ödül kazandı ?

Liseden beri mutfaktan çıkmayan The Taste Eren Kimdir ? Üniversite eğitimini de yine mutfak üzerine alan Eren Yurt dışında yükseğini okudu. The Taste Eren elendi mi kim ne ödül kazandı sizlere tüyolar.

Aşçılık dediğinde Eren hemen irkiliyor. Küçük yaşlarından beri mutfakta büyüyen Eren 26 yaşında. Sadece Türkiye değil dünyanın lüks restoranlarında aşçılık yaptı. Yarışmanın finalinde oynayacağını garanti olarak görüyor. Şuan ise İstanbul’un gözde mekanlarından birisinde aşçılık yapıyor. Yarışmaya cep telefonu üzerinden iş yerinde iken başvuran Emre çıtayı çok yüksekten açacağım dedi. Hepinize tepeden bakacağım diyerek meydan okudu.

The Taste Eren Kimdir

Çalışma arkadaşı The Taste Sevgi ile şuan için iyi anlaşıyor. Takım arkadaşlarının hatalarını yüzlerine vurarak seyirci kitlesi oluşturmaya çalışıyor. Ancak Eren’e verilen karidesleri ayıklamayadığı görülmesi eksi puan olarak kendisine döneceği kesin. Son 10 dakika kala karides ayıklamayaı bilmeyen adamın burada ne işi var konuşmasına ile yanıt bile veremedi. Gecenin sonunda hangi yarışmacı ne yapacak merak içerisinde takip ediyoruz. Eren elendi mi kiminle ne kavga etti hepsi bu konuda verilecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019