The Taste Muhittin Fidan Kimdir ? Geçmişi ve Deneyimi

Gecenin grup şefi olan Muhittin Fidan kimdir ? The Taste 1 haziran yeni bölümünde ön plana çıkan yakışıklı aşçının geçmişi ve deneyimi hakkında detayları sizin için araştırdık. Özellikle The Taste 1 temmuz hangi takım kazandı merak ediliyor.

The Taste Muhittin Fidan Kimdir ? Geçmişi ve Deneyimi

The Taste 1 Temmuz Hangi Takım Kazandı

Şemsa, Rafet ve Ali Ronay’ın önünde ter döken şefler kendilerini Türkiye’ye kanıtlamak için son hünerlerini gösteriyorlar. Geceye ise damgasını yakışıklı aşçı Muhittin vurdu. Takımını kazandırmak için verdiği direktifler ile zaman zaman komik zaman zaman yerinde kararlar veren şef kimdir merak ediliyor. Peki sonuç ne oldu The Taste 1 temmuz kim hangi takım kazandı ?

The Taste 1 Temmuz Hangi Takım Kazandı

The Taste Muhittin Fidan Kimdir ?

Kendisine Şef Tin Tin lakabını koymuş Muhittin kimdir. 30 yaşında olmasına rağmen çok büyük deneyime sahiptir. Hayatının 12 yılını Kanada’da geçirmiş önemli restorantlarda göre almıştır. Sürekli yurt dışında çalışan Muhittin sadece The Taste için Türkiye’ye geldi. 6 Ay önce katıldığı ön elemelerden sonra sonuçları ülkesinde bekledi. Kendisine çok güveniyordu. Ön eleme turunda kaz ciğeri yaparak jürinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. 2018 yılından beri evli olan Muhittin’i almak için üç jüri de talip olmuş ama Muhittin Ali Ronay’ı tercih etmişti. Şimdilerde ise yarışmanın lideri olmak için tüm hünerlerini gösteriyor.

The Taste Muhittin Fidan Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.