The Taste Şemsa Denizsel Kimdir ? Jüri Üyesi Bilgileri

15 Mayıs itibari ile Fox Tv’nin yeni yarışma programı The Taste başlıyor. The Taste yarışmacıları kimdir merak ediliyor. Master Chef benzeri program The Taste Şemsa Denizsel kimdir ne zaman elendi nereye kadar gelebildi hepsi bu konumuzda güncellenecek.

The Taste Şemsa Denizsel Kimdir Ne Zaman Elendi

Yarışamanın ana konusu lezzet üzerine kurulu iken kendinden emin şefler ve ünsüz yarışmacılar kıyasıya mücadele verecek. The Taste Mutfağın Kraliçesi kimdir sorusunun yanıtı Şemsa karşımıza çıktı. Doğal ürün ve kaliteli malzeme eşittir lezzet prensibi ile yemeklerini yapmaktadır. 52 Yaşındaki Şemsa 1967 doğumludur. En güvendiği ise  London College of Printing’te aldığı aşçılık eğitimidir. Bu zamana kadar gazete ve dergilerde yemek fotoğrafı çekimi yapıyordu. En iyi şeflerin nasıl sunum yaptığını ve tüyolarını iyi biliyor. BÜMED’in Burç lokalini 6 yıl boyunca işletmiştir. Kendisini Açık Radyo programında Kulaktan Dolma yazılarını yazdı. İstanbul’un ünlü Kantin Restorantının halen sahibi ve baş aşçısı olarak hayatını yemek ve lezzete adamış Şemsa Denizsel kimdir The Taste yarışma programı ile daha iyi tanıyacağız.

Şemsa Denizsel’in restorantı nerede? Ne iş Yapıyor

Şemsa Denizsel’in restorantı nerede

Şemsa Denizsel’e ait olan Kantin Restorant, Teşvikiye, Maçka Cd. Milli Reasürans Pasajı 35A D:16 ve 60, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye adresinde bulunuyor. Ünlü yarışmacının lezzetli yemeklerini bizzat yerinde ziyaret ederek yiyebilir siniz. İki kişilik alkolsüz yemek ücreti ise 250 TL civarında tutuyor. Ancak fırsat sitelerinden size uygun menüler bulabilmeniz mümkün. The Taste yarışma programının juri üyesidir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.