The Taste Yarışmacıları Emre Kim ?

Fox Tv nin yeni yemek programına katılan yarışmacılar merak ediliyor. Son yarışmacımız The Taste Emre Kim nereli normal hayatında ne iş yapıyor ? Jüri üyesini ilk günden kızdıran Emre hakkında bilinmeyenleri size aktaralım. The Taste kim elendi ilk günde neler oldu ?

The Taste Yarışmacıları Emre Kim

The Taste Türkiye yarışmacısı Emre Kimdir 29 yaşındaki yarışmacı gerçek hayatında ne iş yapıyor. Aşçılık eğitimi alan Emre 24 yaşında üniversiteden mezun oldu. İstanbulda Holiday İnn’in de dahil olduğu restoranlarda bulunarak deneyimini en üst düzeye yükseltti. Şimdilerde ise başvuru yaptığı bir yarışma programı ile kendisini Türkiye’ye tanıtmak istiyor.

The Taste ilk bölüm 15 mayıs akşamı yayınlandı. Yaptığı yemeğin tadı test edilmeyecek kadar kötü bulunması ile jüri üyelerinden sert tepki aldı. Rafet İnce ve Ali Ronay aynı fikirdeydiler. Neredeyse jüri yemeği test ederken ağzından çıkartacaktı. Sen bu yemeği tabağa koyana kadar hiç tadına bakmadın mı diye Emre’yi sert bir dille eleştirdiler. Çok farklı hayalleri olan Emre eleme adayı olacak gibi duruyor.

The Taste 15 mayıs

The Taste kim Elendi Emre yarışmadan ayrıldı mı? Emre kimdir neden ilk eleme adayı oldu? Aslında çok başarılı bir aşçı olan Emre ilk günün hezimeti olsa gerek başarılı olamadı. Oysa ki yarışmacı olabilmek için mülakatları başarı ile tamamlamıştı. Emre’ye gerçek hayatında başarılar diliyoruz. Yarışmanın kalan zamanlarında kendisini daha iyi ifade edebileceğini düşünüyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.