The Taste Yarışması Başvuru Katılım Şartları Yarışmacıları Kimler? (Fox Tv) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


The Taste Yarışması Başvuru Katılım Şartları Yarışmacıları Kimler? (Fox Tv)

The Taste Yarışması Başvuru Katılım Şartları Yarışmacıları Kimler? (Fox Tv) Kanallar yemek programlarını artırmaya devam ederken Fox TV ikinci yemek programını yapıyor. Zuhal Topalla Sofrada yarışmasından sonra bu sefer uzman bir yemek yarışması geliyor. Dünyaca ünlü yemek yarışması The Taste yarışması Türkiye uyarlaması geliyor.

The Taste yarışması 2013-2015 yıllarında 3 sezon boyunca ABC kanalında yayınlanmış ve çok sevilmiştir. O yüzden de Fox TV Türkiye’de de yayınlayarak seyirci kazanmayı hedefliyor. The Taste yarışmasında 3 jüri üyesi kendi takımlarını oluşturuyor. Yemekler yapılıyor. Hangi yemeği kimin yaptığını bilmeden sadece yemeğin tadına bakarak yarışmacılara puan veriyorlar. Eleme kararı alıyorlar.

Fox tv de yayınlanacak olan The Taste yarışmasının yapımcılığını Provizyon Medya üstleniyor. The Taste yarışması iki ünlü şefi biraraya getiriyor. Fox TV de ayrı ayrı yemek programı yapan Mehmet Özer ve Refika Birgül bu programda buluşuyor. Bu mutfakta yarışacak olan yarışmacılar amatör ve profesyonel olarak yemekle ilgileniyor olabilirler. Önemli olan jürinin beğeneceği yemekleri sunabilmek.

Yarışmacılar yaptıkları yemekleri tek bir kaşıkla jürinin beğenisine sunacak. Jüri beğendiği yarışmacılardan 4 kişiyi ikna ederek kendi takımına almaya çalışacak. Sonrasında takımlar kurulacak. Takımlar kurulduktan sonra yarışmacılar takımlar halinde birbiri ile yarışacaklar. Kaybeden takım sonrasında kendi içinde elenmemek için tekrar yemek yarışı yapacaklar. Bu format Masterchef’i andırdı bana.

The Taste yarışmasında eleme yarışında en kötü performansı sergileyen yarışmacı elenecek. Heyecan dolu haftalar geride kalırken rakiplerini eleyerek son haftaya kalan başarılı yarışmacı birinci olarak büyük ödülün sahibi oluyor.

The Taste yarışması büyük ödülü nedir? The Taste yarışmasında büyük ödül muhtemelen Masterchef Türkiye’de olduğu gibi 100.000 TL’dir. Ancak  farklı bir ödülde olabilir. Henüz bununla ilgili bir açıklama yok.

The Taste yarışması başvuru formu için Fox tv sitesinde şimdilik bir sayfa yer almıyor. Fox tv sitesini ziyaret ederek The Taste yarışması başvuru formuna ulaşabilirsiniz. The Taste tanıtım videosunda başvurularınız için Foxtv.com.tr yazıyor.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2019