Tolga Sarıtaş 2019 2020 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda ?

Tolga Sarıtaş 2019 2020 yeni dizisi nedir hangi kanalda yayınlanacak ? Yakışıklı oyuncu bu gün itibari ile el sıkıştığı O3 Medya ile imzaları atarak ajanstan çıktı. Peki yeni dizisinin adı ne? Hangi projeye hangi isim ile dahil oldu rolü ne olacak hepsi yazımızın ayrıntılarında.

Tolga Sarıtaş 2019 2020 Yeni Dizisi Nedir Hangi Kanalda

Tolga Sarıtaş Yeni Dizisinin Adı Ne ?

2019 2020 yeni dizilerin tanıtılmaya başlanması ile oyuncular da belli olmaya başladı. Bir süredir Tolga Sarıtaş’ın görüştüğü O3 Medya’da bugün imzalar atıldı. Ekranların yeni dizisi olacak Ferhat ile Şirin dizisinde oynayacak olan Tolga ajanstan elinde bir klasör ile çıktı. Şimdilerde ise çekimlerine başlanacak dizinin rolünü okuyor.

Tolga Sarıtaş’ın Dizisi Hangi Kanalda Ferhat ile Şirin ?

Ferhat ile Şirin dizisi için büyük kanallar ile görüşme içerisinde olan O3 Medya anlaşmaya vardı. Yeni sezonda Ferhat ile Şirin dizisi hangi kanalda yayın yapacağı belli oldu. Fox Tv bu sezona iddialı bir giriş yapacak. Birbirinden önemli projeler ile her günü dolduran Fox Tv’nin reyting rekorları kıracağını tahmin ediyoruz. Peki ya siz bu sezon hangi kanalın takipçisi olacaksınız?

Ferhat ile Şirin Dizisinin Konusu Nedir ?

Dizinin konusu aşkı için her şeyi göze alacak Ferhat karakterinin Şirin için yapacaklarını anlatacak. Türk Edebiyatı’nda önemli yeri olan Ferhat ile Şirin aşkı işlense de dizide Ferhat dağları delmeyecek. Ancak Tolga Sarıtaş eğer Ferhat karakterini oynar ise Şirin karakterini oynayacak partneri kim olacak merak ediyoruz.

Tolga Sarıtaş 2019 2020 yeni dizisinin adı nedir hangi kanalda yayınlanacak? Ferhat ile Şirin dizisinin konusu nedir Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği dizi hakkındaki ilk kulis bilgilerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2019