Tolgshow 1 Eylül 2018 Konukları Fettah Can ve Cansu Kurtçu Videosu Tekrarı

Her hafta Fox tv ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Tolga Çevik show programı Tolgshow 1 Eylül 2018 cumartesi Konukları Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu oldular. Programın 1 Eylülde yayınlanacak olan Videosu Tekrarı fox tv dene hemen sonra dizihaberi.tv den izlenebilir..

FOX’un cumartesi günleri ekrana getirdiği sevilen eğlence programı Tolgshow’un 1 Eylül 2018 cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm konukları belli oldu. Bir zamanlar şarkıları ile konuşulan ancak daha sonra aşık olup evlenen Fettah Can ile güler yüzlü cana yakın eşi Cansu Kurtçu Tolgshow’a konuk oluyorlar 1 eylül cumartesi günü..

Fox tv de ekrana gelen ve yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği Tolgshow Tolga Çevik’in sunumu ile oldukça keyifle izleniyor. Tolga Çevik’in birbirinden farklı ve eğlenceli skeçlerle gelen izleyicileri coşturduğu, her hafta cumartesi günleri Fox tv de izleyici karşısına çıktığı yapımın 1 Eylül 2018 cumartesi günkü konukları kesinleşti.

Tolgshow 1 eylül Fettah can Yalanlar Cumhuriyeti şarkısı

Tolga Çevik’in 1 Eylül 2018 günü fox tv de ekrana gelecek olan 23. bölümünde başarılı ve sevilen şarkıcı Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu konuk olacaklar. Uuzn süredir başka programa katılmayan Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu Tolgshow’da 1 Eylül günü izleyiciyi Tolga Çevik ile birlikte güldürecekler.

Tolgshow her cumartesi günü Fox tv de ekrana gelmeye devam ederken son bölümüne Tolgshow 1 Eylül tarihinde Fettah Can ve eşi Cansu Kurtçu katılacaklar. Tolgshow yeni bölümüyle 1 Eylül Cumartesi günü saat 23.30’da FOX’ta ekrana gelecek ve izleyici ile buluşacak. Sizlerde Tolgshow hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız..

Tolgshow 1 eylül Fettah can ve eşi Cansu kurtçu

Tolgshow 1 Eylül 2018 Konukları Fettah Can ve Cansu Kurtçu Videosu Yalanlar Cumhuriyeti şarkısı ile izleyiciyi coşturacaklar… Yalanlar Cumhuriyeti isimli şarkıyı eşi ile birlikte seslendiren Fettahcan ve Cansu Kurtçu bakalım izleyenlerden nasıl bir not alacaklar izleyip göreceğiz.

Tolgshow 1 Eylül 2018 Konukları Fettah Can ve Cansu Kurtçu fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2018